Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerbiában hány kutya kell a...

Szerbiában hány kutya kell a kennelalapitáshoz?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy örököltem ott egy farm-szerűséget(mint a mesékben,nem is tudtam róla). Most én és a feleségem odaköltözünk egy kutyánkkal.Szeretnénk egy kennelt,de nem tudom hány kutya kell.A válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 17. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Rosszat sejtek: ugye nem ebből akartok élni? Mert az nem.fog menni.
2013. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
78%

A kennelhez beton kell, vasanyag és tető.

A kutyatenyésztéshez a fajta ismerete, imádata, elhivatottság.

A szaporítótelephez meg nem kell semmi, csak vastag bőr.

Melyiket választod?

2013. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Dehoooogy....Annyira már felmértem az itteni helyzetet(Magyarországon sem jobb)...mi csak hobbiszinten szeretnénk foglalkozni a kutyákkal(nem elsősorban a tenyésztésével)

Már egy pár helyen talán még munkát is kapnánk,de ott van az a sok állat+a földek...még nem tudom hogy mit tegyek.

Válasz a 2. válaszolóra:

Én elsősorban kutyaimádó vagyok,másodsorban kutyatartó,harmadsorban kutyatenyésztő,és negyedsorban lennék kenneltulajdonos.Ezért szerettem volna affelől érdeklődni,hány kutya kell ehhez.

2013. dec. 18. 18:04
 4/10 Akiteki ***** válasza:
56%
De mit értesz azon, hogy kenneltulajdonos? Ezt nem értem.
2013. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát már tenyésztesz? Milyen.fajtát? Mit értesz a tenyésztő szó alatt?
2013. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Szerinted, ha tenyésztene, akkor feltenne ilyen kérdést? Vagy ez az irónia kategória? :)
2013. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem még,nem tenyésztem őket..ahhoz még sokat kell tanulnom...(annyi eszem meg van,hogy nem csinálok munkát menhelyeknek)csak majd egy kennelt akarok(nem rögtön...talán 1-2 év múlva,majd ha megengedhetjük anyagilag az ezzel járó költségeket)ezért szeretnék tájékozódni,hogy ez lehetésges-e két (törzskönyves)kutyával,mert többre nincs időm.(nem vagyok olyan aki mindent megtenne ezért...pl.csinálna 3 idegroncs kutyát)
2013. dec. 19. 13:37
 8/10 Akiteki ***** válasza:

Még mindig nem érthető a kérdésed.

Mit szeretnél kennelt csinálni? Hogy képzeled, hogy kennelt csinálsz? Ez nekem nem érthető.

A kennel csinálás, hogy nekiállsz betonozni meg hegeszteni. Ehhez nem kell kutya.

2013. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ahhoz hogy egy bejegyzett kennelem legyen.pl. perlanera dobermann kennel
2013. dec. 20. 14:30
 10/10 Akiteki ***** válasza:

Ahhoz szintén nem kell kutya.

Bárki elsétálhat a helyi kennelklubba és a megfelelő összegért levédethet magának egy kennelnevet.

2013. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!