Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet vele a baj?

Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés
Van egy Máltai selyemszőrű 2 hónapos kiskutyám 1 hete hoztuk el.. néha rendeset székletel néha pedig fosik. .. állat doki egy pasztát (antibiotikum) ajánlot amit rendszeresen adunk is neki ... de ez sem segit!

2013. dec. 17. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel eteted? Gondolom ahonnan hoztad, ott nem adtak tápot, pedig arról kéne fokozatosan átszoktatni másikra (ha ratyi márkájún nőtt fel), ha hirtelen másmilyet kap, abból lehet hasmenés.
2013. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Royal Canin-val etetem és a tenyésztő is azzal etete .. fogalmam sincs mi lehet vele a baj .. igaz hogy tegnap előt csirke húst adtam apró darabokban .. talán azért ? :/
2013. dec. 17. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az is lehet,hogy a tenyésztő még sem azzal etette.Rízst és főtt husit kapjon.Az AB -t célzott tenyésztés nélkü nem ad lelkiismeretes állatorvos.
2013. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem bírja a kiskutya emésztése a más fajta ételt. ne kavarj be neki semmi mást. Etesd csak a táppal.
2013. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Royal Canin elég erős kaja.

Az én kutyusom gyomra is háklis, mi Acana-t vagy Pronature-t adunk neki.

Nem adtál neki tejet?

2013. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy is .. soha nem adtunk neki tejet csak siman tiszta vizzet ..
2013. dec. 17. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:

A kölykök gyomra elég érzékeny, de lehet, hogy csak ezt a tápot nem bírja.

A Royal-ról én nem tudok pozitívan nyilatkozni, és másoktól sem hallok túl sok jót. Talán egy másik tápot kellene megpróbálni, persze csak fokozatosan.

2013. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat kap a kutya, az is okozhat hasmenést.
2013. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszotokat .. megpróbálom más tápokat is ... remelem beválnak
2013. dec. 18. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:

csak ne szinezett grancsit.

mint pl pedigrre,darling stb. a szinezekek rosszat tesznek a kutyaknak (rakkeltoek :)

en mondom acana, pronature :)

2013. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!