Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutya elég furcsán...

A szomszéd kutya elég furcsán ugyat. Szerinted normális ha azt ugatja "hep, hep"?

Figyelt kérdés
Ugye a kutyák ugatása nem egyforma, de kb hasonlónak lehetne mondani emberi nyelvezettel, betűkkel leírva. A szomszédban van egy kis korcs, ami rekettes hangján kb úgy ugat, hogy kb ezt lehet kihallani belőle: "hep, hep"! Leírva furcsa, de ha kicsit ugatva utánzod, akkor ok. :D Miért ugathat ez így? Mintha olyan lenne a hangja mint az olyan embernek aki gégemetszett és az a nyomógomb lenne a nyakába, de hogy "hep,hep" ?

2013. dec. 18. 04:33
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
te mit szivsz?
2013. dec. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van.Nálunk egy foxi nyomja szopránban,de az inkább vicces.Annyira nem hasonlít kutyaugatásra,hogy nem is zavar.
2013. dec. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Firestorm ***** válasza:
Mamámék kutyája is furán ugatott,kb ezt értetted ki belőle: Há vu há vu...Jókat derültem rajta :D
2013. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hangosan tud ugatni?
2013. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám meg olyan hülyén ugat, hogy imádom. Ha kiadom a hangot parancsot van, hogy valami sikkantásra hasonlít, van hogy rendesen ugat, meg van, hogy félig vonítós hangot ad ki, közben meg tátog, és így igen furcsa hangok jönnek ki a torkán.

De, ő egy husky, aki ismeri a fajtát, vagy tart szerintem tudja, hogy milyen hangokat képesek kiadni. :D


Amúgy, a mi szomszédunkban is volt egy puli, az folyton ugatott, és volt, hogy berekedt, és akkor láttad, hogy jár a szája, de nem jött ki rajta hang, ha meg jött vissza a hangja, akkor volt ilyen"hep,hep" -es ugatása.

2013. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a megkötött kutyáknak változik el a hangja :( Esetleg a sokat és hangosan ugatóknak, vagy az öregeknek.
2013. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

LOOL


Régen volt egy kérdés, azon a mai napig röhögök, de ez se rossz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3610062-a-big..

2013. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
48%
Az is lehet, hogy torokgyulladása van.
2013. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sok kutya ugat furcsán. A szomszédaim kutyái mind ilyenek. Az egyik úgy ugat, hogy "vuvuvuvuvuvuvuvu", de nagyon mély hangon, a másik meg csak annyit csinál, hogy "Áh Áh Áh", ezt meg magas fejhangon. Jókat szoktam nevetni, amikor a kettő egyszerre csinálja :) :) :)
2013. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem láncos kutya, meg fiatal is kb 3 éves, de mindig így ugatott ahogy emlékszem, de most tűnt fel igazán. :)
2013. dec. 20. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!