Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Először is. az ugrálós, bújós nagytestű kutyáktól kicsit tartok (egy gyerekkori sokk miatt). ezért kis vagy közép termetű fajtát szeretnék, ami nem túl "zagyva". ne legyen nagyon makacs, nehezen kezelhető, mert az első saját kutyám lesz (otthon tartunk 2 keverék kutyát, őket már megszoktam pedig elég nagyok)nagy kert van, sokat tudnám sétáltatni is.

2013. dec. 18. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Menhely.
2013. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Firestorm ***** válasza:

Esetleg egy menhelyi kutyus?

Ha fajtatisztát szeretnél akkor border collie,valamilyen kopóféle,bullterrier,vizsla (bár az nagyobb testű),Lajka,Mudi,spicc.

2013. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi az a sok? Kb?

A border azoknak való, akik legalább hobbi szinten sportolnak.

A vizsla elég nagy és nagyon "zagyva".

A mudi is alapvetően sportkutya, de jobban elvan nélküle, de elég ugrálós (bár nem nagy).

Azt nem írtad, hogy hol tartanád? Csak a kertben?

2013. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
spániel,westie,mudi??
2013. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

www.allatok.info, www.gazditkeresek.hu


golden retriever? labrador? ők közepes-nagy testűek


puli?pumi?skót juhász? border collie?belga juhász? (a belga juhász személyes tapasztalat, és ajánlásom:))

2013. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyar Vizsla nem zagyva ezt csak az írja aaki a kutyákhoz nem ért vagy csak hallja a vaverjaitól.

A többi amit írtál az alapból nem illik a magyar vizslára

Vagy Dán dog :)

2013. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok vizslát ismerek személyesen ahhoz, hogy megítélhessem, zagyva-e. Úgyhogy fogd vissza magad a személyeskedés terén, talán kifejezhetnéd magad úgy is, hogy "szerintem a vizsla nem zagyva, igenis nagyon komoly, katonás kutya, aki nem szokott fölöslegesen ugrabugrálni és bohóckodni". De én nem ilyennek ismerem a vizslát. Ettől még érthetek a kutyákhoz. s még csak bunkó sem vagyok.
2013. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Labrador közepes és nagyon jámbor.
2013. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!