Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7éves alaszkai malamut-ot...

7éves alaszkai malamut-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez voltaképp az "igéyneidől" függ.


Akarod-e azt ak apcsolatot, ami a kis kölyök nevelésétől élete végéig tart? Vagy úgymond "rövidebb távra" tervezel - a 7 évből kiindulva - , és mindegy, hogy a kutya menynire kötődik hozzád az elején - vagy akár a végén -, csak legyen egy ktuya a közeledben.

Esetleg megszeretted az állatot, és nem száímt a kora, szeretnéd, hogy atársad legyen...


Én az uotlsó esetben venném meg, de a döntés persze a tiéd.

2013. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megvenni? Ingyen örökbefogadni igen. De ki az aki pénzt mer kérni egy 7 éves kutyáért?
2013. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem ezt a fajta kutyát és jobb is lenne ha kölyök korától fogva van nálam, magam akarom betanítani, de 5000ért már elvihető ezért agyalok
2013. dec. 18. 10:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ honnan.

Ha fajtamentéstől vagy menhelyről hozod, az úgy teljesen oké,mert ott el tudnak látni téged tanácsokkal, a kutyának ha volt bármilyen baja is, azt rehabilitálták, stb.


DE ha azért eladó mert az aktuális gazdája ráunt, vagy mert valami rejtett betegsége van, amit nem köt az orrodra és gyorsan meg akar tőle szabadulni, mert viszi a pénzt, akkor én nem venném meg.

2013. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem gondold végig,és aludj még rá kettőt is!:-)

Csak azért mert potom pénzt kérnek érte,ne kapkodd el a dolgot!

A Malamut mint fajta elég erős kezű,tapasztalt gazdit igényel.

Egy ilyen idős kutya nem,vagy csak csekély mértékben "alakítható" a saját ízlésed szerint!

Ha meg szerencsésen elfogad gazdájának,és ragaszkodó lesz,és a szívedhez nő,sajnos nem sok évet tölthetsz vele eggyütt!:-(

A szíved fog megszakadni!:-(

2013. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! A szánhúzómentőknél van ez a 2 malamut. Szerintem őket inkább érdemes támogatni, mint egy magánszemélyt, aki pénzt kér a kutyáért, ugyanis itt ha kell fizetned, az tuti a kutyáért van, vagy egy következő ivartalanításáért stb. Sok sikert!

[link]

2013. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sokan mondták már hogy hozzám illik ez a kutya , utána érdeklődtem már sokmindent tudok róla :)..az oldalt megnézem :) eddig köszönöm mindenkinek! várok még válaszokat :)
2013. dec. 18. 12:08
 8/15 A kérdező kommentje:
falubeli ember árulja
2013. dec. 18. 12:15
 9/15 anonim ***** válasza:
van a kutyáról fényképed?
2013. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Ne vedd meg! Nagy az esélye, hogy egy elhanyagolt, szocializálatlan kutyától akar megszabadulni. A hajad ki fog hullani, hogy kutyát faragj belőle. A fajtamentéssel, amit belinkeltek, jobban jársz.
2013. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!