Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Járt már így valaki? Mit...

Járt már így valaki? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Rendeltem a zoofast.hu-ról brit tápot még novemberben, de akkor írták, hogy még 14 nap mire hoznak újabb szállítmányt és csak utána tudják kihozni, mondom oké, megvárom. Úgy számoltam, hogy a héten kéne megjönnie, erre milyen email fogad? "A következő szállítmány várható érkezési ideje: 11 munkanap, viszont ez az ünnepek miatt újévi kiszállítást jelenthet." Hát köszi.


Ismer valaki másik oldalt, ahonnan rendelhetnék tápot és nem örökkévalóság, amíg kihozzák?


2013. dec. 18. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
én a Petissimo-ról szoktam rendelni,ott mindig megjön már másnapra.
2013. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is a petissimo-ról szoktam megbízhatóak. Nekem mindig időben hozták.
2013. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb egy, máfél hete rendeltem a zooplus.hu-n. Már kiszállították. :) Próbáld meg! :)
2013. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fenti oldalak mind jók, egyedül a Zoofast ilyen tudtommal, hogy minden rendelhető, még az is, ami nincs nekik készleten (gondolom így tartják alacsonyan az áraikat). Engem egyszer fel is hívtak, hogy akarom-e, hogy hasonló tápot küldjenek... persze, hogy nem, miután napokig azon filóztam, mit rendeljek...

Egyébként szerintem el lehet állni a vásárlástól.

2013. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szóval ahogy néztem a brithez az volt írva, hogy az árukészlet alacsony. Most írtam nekik egy válaszlevelet, hogy inkább küldjenek TOTW-ot, mert abból magas volt az árukészlet és nem sokkal drágább táp. De ha azt se hozzák hát én lemondom, az fix.


A zooplust is néztem, de ott meg nem árulnak brit-et, a totw meg már drága. Szóval max áttérünk a petissimo-ra.

2013. dec. 18. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben telefonon felvenném velük a kapcsolatot. Olyankor gyorsabbak. Egyszer én is jártam úgy, hogy késett (más táp), felhívtam, aztán mondták, hogy adminisztrációs hiba, de 4 nap múlva küldték.
2013. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nézz szét Nálunk! :)

48-72 órás szállításunk van futárszolgálattal!

Reméljük találsz megfelelő tápot!

www.kutyabolt.eu

2013. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:

A zoofast tényleg sokszor késik, de rendesek, mert a múltkor reklamáltam, erre küldtek a táp mellé két zacskó jutifalatot :)

Én az allati.com-ról szoktam rendelni, max. 2 nap alatt kihozzák

2013. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!