Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell ilyenkor tenni a...

Mit kell ilyenkor tenni a kutyussal?

Figyelt kérdés
ma reggel a kutyamnak meg semmi baja sem volt de delutan elkezdett remegni es nem tudtam mi a baja aztan hanyt esazota is allandoan reszket es nagyon bagyadt kedve van... mindig jatekos kedveben van kiveve mikor elfarad:) a heten hanyt mar egyszer de azota nem volt baja, mit kene tennem?
2013. márc. 15. 19:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Állatorvos! Lehet gyomorrontás, de a környékünkön pl. parvo járvány van (Újpest), szóval én nem várnék.

Pláne ha remeg, akkor fájdalma van.

2013. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ha van ügyelet a környezetedben, akkor vidd el. De holnap reggel mindenképpen orvos kellene. Lehet akár kullancs is, de bármi más is.
2013. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
ma este mar nem valoszinu, de ha tovabbra is ilyen lesz szegeny akkor reggel az lesz az elso! a kullancstol hanyhat a kutya?
2013. márc. 15. 19:44
 4/39 anonim ***** válasza:
Hívd fel és/vagy keresd fel az állatorvost. Ez valóban sok dolog tünete lehet, akár valamilyen lázzal járó vírusfertőzésé is.
2013. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Szerintem kullancstól nem. Legalábbis nem hallottam róla, hogy a babéziának a hányás lenne a tünete.

Meg tudod mérni a lázát? Attól is remeghet, és ha láza van, akkor legalább telefonon kellene valami segítséget kérni.

2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

az orra hideg nincs laza, az allatorvost egyelore nem tudom elerni... es addig nem tudom mit csinalhatnek vele

utoljara vasarnap volt ilyen rosszul de hetkozbe semmi gond nem volt vele

hetvegen paroztatni voltunk, de nem tudom annak mi koze lehetne a hanyashoz

2013. márc. 15. 19:59
 7/39 anonim ***** válasza:
csak találgatás lehet minden. Reggel okvetlen orvos.
2013. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Beteg kutyát miért kell pároztatni??? Fedeztetés előtt amugy is el kellett volna vinni egy alapos kivizsgálásra, de minimum akkor amikor az első rosszullétet produkálta. kicsit felelőtlen vagy. nem gondolod? reggel első dolgod legyen megmutatni egy orvosnak.
2013. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
a rosszullete paroztatas utan kovetkezett, nem vagyok felelotlen te ertettel felre valamit!
2013. márc. 15. 20:06
 10/39 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem nem vagy tenyésztő, és mindenféle szűrés nélkül pároztatjátok a kutyákat. Akkor pedig lehet fertőzés is...
2013. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!