Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legidiótább kutya?

Melyik a legidiótább kutya?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Én még épeszű spániellel nem találkoztam.
2013. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én meg még értelmes pulival nem találkoztam,

Sokan mondják hogy hogy milyen okos, de ahányszor én Pulit láttam "viselkedni"

Állandó össze visszaság, ide kaffantok ,oda kaffantok, föl alá rohangál,

tiszta idióta egy kutya.

2013. dec. 18. 23:46
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
ha a statisztikákat nézzük, én úgy tudom hogy a border collie a legokosabb, akit meg nem az eszéért szeretnek az az afgán agár :) de ez nem csak a fajtán múlik, hanem 90%-ban a gazdán, egy elhanyagolt border collie is lehet neveletlen "buta" kutya, és egy jól tanított afgán agár is tudhat ezer meg egy trükköt
2013. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A pulik terelőkutyák.

"Állandó össze visszaság, ide kaffantok ,oda kaffantok, föl alá rohangál" ez teljesen normális viselkedés, főleg ha szabadon vannak engedve. Mi találkozunk pulikkal, mindegyiknél láttam ezt, hogy "terelték" volna a kutyámat. :D Szóval náluk nagyon megvan ez az ösztön. Ez nem idiótaság.

Az enyém is fel alá rohangál egybéként, ő is nagyon szertelen teremtés - bár ő nem puli.


Szubjektív, de én meg normális Dobermannal nem találkoztam. Csak olyannal, amelyik agresszív , gazdivédő, egyből kitámadó volt. Úgy tudom, őket személyvédelemre tenyésztették ki, szóval náluk lehet ez a normális viselkedés. Bár, az én szememben nem tűnt normálisnak, amikor már a többedik példány támadt ki a kutyámra, holott az csak szimatolni ment.


De találkoztam már agresszív fifikével is, akit nagyon féltett a gazdája, a kiskutya meg pattogott, feszített a többi között. Mikor elkezdtem labdázni, foglalkozni vele, hirtelen teljesen mormális aranyos kutyussá változott.

2013. dec. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A dobermann az ilyen, miért engeded oda a kutyádat szimatolni???? Én velük kapcsolatban jó értelemben irtam az idiótaságot:))) 200 fokon égnek egész nap:))
2013. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
tenyleg a spaniel is igen idiota,volt is nekünk egyszer.tud olyan okos lenni a JRT,mint az NJ,söt okosabb is,csak lehet többet kell vele foglalkozni.
2013. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Firestorm ***** válasza:

Dobiból csak 1-el találkoztam,ami normális volt,bár más kutyákra az is támadt.Amit utcán találtunk dobi az meg gy elmebeteg nem normális jószág volt (gondolom jól bántak vele az előző helyén) ment neki a gyerekeknek beleértve engem is próbálkozott a 2 rotinknál is,macskákat támadta és az embereket is anyuékon kívül.El is lett ajándékozva jobb helyre,mivel a 2 rotinknak nem nem tetszett az,hogy 1x rám támadt a kutya,abból lett is egy elég nagy perpatvar a 3 kutya között és az sem tetszett nekik,hogy őket megakarja támadni.Anyuéknak nem volt akkor már idejük rá,hogy még 1 kutyát (aki felnőtt) megneveljenek plusz még gyereket is neveljenek mellé.Na mindegy.

A pumik nem idióták.Mamáméknak volt 2 az egyik utcáról befogadott pumi-puli mix a másik tk-s pumi a mix most 18 éves a másik sajnos nem él.Nagyon jó kutyák,minden vezényszót ismertek,nem támadtak emberre,kivéve az olyanra,aki alkoholista volt vagy roma,terelésben nagyszerűek voltak ,minden elismerésem ezé a fajtáé.

Én buta angol bulldoggal találkoztam,na az egész nap aludt,evett és röfögött.Egyszerűen nem sikerült azt megtanítani neki,hogy ül a többiről ne is beszéljünk.

2013. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Bullterrier :) soha nem láttam olyan bamba kutyát, mint ezek :D de imádnivaló mind
2013. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján is,hogy bamba,de agyatlan baromságokat képesek csinálni.Tudom,kettő van :)
2013. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
és mindig jókedvűek:)
2013. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!