Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék segítséget kérni,...

Ludmann-Szántó Anikó kérdése:

Szeretnék segítséget kérni, hogy Debrecenben hol találok egy olcsó állatorvost, aki nem tul drágán beadná a kiskutyánk parvo elleni védőoltását?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
oltásban nagy különbség nincs a dokik között 3-5ezerig oltják a kutyákat.. De könyörgöm minek kell kutya ha már ez is probléma? Eltörik a lába vagy lesz vele akármi az több 10.000ft akkor mi lesz?
2013. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi Józsára járunk, Dr. Gargya Sándorhoz, de ahogy az első is írja, túl nagy különbség nincs az árak között. Na meg ha már erre sincs pénzed, akkor mi lesz, ha esetleg beteg lesz?? Nehéz jó orvost találni, úgyhogy én úgy vagyok vele, hogy inkább fizetek többet, de tudom, hogy jó kezekben van.
2013. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!