Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék segitséget kerni...

Szeretnék segitséget kerni mert elveszett monoron a kis kutyam fehér fekete foltos,4 éves kan kutya maci névre hallgat mihamarabb szeretném ha velem lehetne mert nagyon aggodom érte hogy lehetne beteni a fokuszba hogy bemondjak hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ide tedd be, százszor többet ér mint a fókusz.


[link]

2009. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia:)Hogy veszett el?

Amikor az én németjuhász kutyusom januárba megszökött,akkor én a boltokhoz,buszmegállókhoz csináltam plakátot,h elveszett telószám,kutyusról kép,te neved..

Én még szólltam az állatorvosnak és a vadászoknak is,minden ismerősőmnek szólltam.. Közösségi oldalakra is írjál,jó ez a kutyafórum meg minden,csak sajnos nem biztos,h sok monori ember látogatja az oldalt..

Remélem,h meglesz a kutyusod:D

2009. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segitségeteket már feltettem a netbordra is meg a boltoknál is ki raktam jaj amugy meglett a te kuyusod?
2009. nov. 26. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi tegnap jártunk arrafele, a szolnok felé vezető úton a monori elágazás környékén a szántóföld szélén meg kellett állnunk autóval mert a húgomnak pisilnie kellett, és a szántóföldről odajött hozzánk egy olyasmi kutyus, amit leírtál. Közepes termetű, fehér alapon nagy fekete foltok voltak rajta, kan kutya volt, barna bőr nyakörv volt rajta, de nem mertem levenni és megnézni, mert féltettem, nehogy bántson, bár barátságos volt, nagyon szívszorító volt otthagyni szegényt, dehát időre kellett mennünk, és sietnünk kellett, bár ha több időm lett volna, biztos beviszem a menhelyre.

Remélem segítettem, és hogy mihamarabb megkerül a kutyusod!

2009. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Januárba veszett el,és akkor nagyon csúszósak voltak az útak,és akkor 1hétig kerestem..Nagyon sokszor elestem:Dxd

Már kezdtem feladni a reményt,h nem lesz meg,de 3hét múlva telefonáltak..:)

2009. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez rég volt, már biztos meglett a kutya, de azt még mondanám, hogy a Maci egy szörnyű név, ha kutyáról van szó.
2011. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!