Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Most találtam a kertbe...

SOS! Most találtam a kertbe bedobva egy nagyon pici kutyát, pár hetes lehet mit csináljak vele hogy reggelig a legjobb legyen neki? Akkor egyből viszem orvoshoz!

Figyelt kérdés
Történt hogy nagy sírásra lettem figyelmes a kertből, és mikor kimentem egy egészen mini kutyuska volt ott egy dróttal a nyakában ami beleakadt a kerítésbe. Leszedtem a drótot és azonnal behoztam őt. Holnap reggel irány az állatorvos! A szobában van, betakargattam, olyan nagyon átfagyott szegény, szerintem max. egy órája lehetett hátra ebben a nagy hidegben... Sebes az orra meg a feje, megverhette valaki és belevágódott a drót a nyakába. :( Itt van az ágyamban most alszik, néha felkel és sír. Nem tudom mit adhatnék neki enni, tápszerem nincs, rizst próbáltam főtt csirkehusival, az jó lehet neki? Nem nagyon akart enni, megvan ijedve, a kezemtől nagyon fél. Annyira aggódom, mi lenne a legjobb neki reggelig? Természetesen itt vagyok mellette, felhívtam a dokit is ő mondta a rizst és a husit... Ha nem fél majd ennyire lefényképezem, de ahogy nézem vagy staffi, vagy pitbull, vagy boxer keverék lehet, ilyen picinek nem tudom megállapítani. Veletek történt már ilyen? Úgy sajnálom őt hogy én is sírni tudnék, de nem akarok még jobban megijeszteni, nem sok jót kaphatott eddigi rövidke életében. :(
2013. dec. 20. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
jajj, kíváncsi vagyok mi lett, itt laksz a közelünkben akkor:) (budaörsi vagyok)
2013. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyem is meg,be is könnyeztem :)

A legjobb helyre került az a szerencsétlen kiskutya! Remélem minden rendben lesz vele! Feltétlen írj majd,hogy mitörtént mivan a kutyussal.

2013. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy van? ha van képed, akkor mutasd meg azt is!
2013. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hogy van a kiskutyus?
2013. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Segítsünk, segítsünk, SOS, aztán le se sz*rja a búránkat 2 napja... :(
2013. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!