Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit Gondoltok ezekrol a nemet...

Mit Gondoltok ezekrol a nemet juhaszkutyakrol? A hirdetesben ott vannak a kepek

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 21. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
szerintem nagyon szép kiskutyák.
2013. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Akiteki ***** válasza:
83%
Eleve gyanús nekem minden olyan hirdetés, amiben azt írják, hogy gyönyörű kiskutyák. Ha valóban az lenne, nem kellene odaírni.
2013. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan azért lettem lenullázva, mert azt irtam, hogy nagyon szépek a kiskutyák??? Igen, mert a képeken valóban azok. bocs, hogy nem kezdtem a litániát a huuderohadtszaportiosbetegdiszplaziascsunyanémetjuhászok.
2013. dec. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a linkeket is
2013. dec. 22. 08:37
 15/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

"huuderohadtszaportiosbetegdiszplaziascsunyanémetjuhászok"


Valószínűleg nekem is ezt kellett volna írnom. Mert ezt szeretik hallani.

2013. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Pusisz ***** válasza:
11%

Végigolvastam a hozzászólásokat... Olyan sok okos ember van, félelmetes. Azért, mert egy kutya 10x annyiba kerül, a papírjai miatt, még nem biztos, hogy meg is éri az árát. Jó eséllyel kapsz egy túltenyésztett blökit, akinek tönkretették a csípőjét a k...vaokos tenyésztők, de papírja lesz, hogy nincs semmi baja. Ha teheted és nem kiállításra tervezed a szubjektív megmérettetés eredményében fürdeni, hanem családi kedvencnek keresel kutyust, nézd meg a szüleit és olyat keress amelyiknek még közelít az egyeneshez a háta... Én 10.000.-ért vettem (most 6 éves) egészséges, értelmes, kiegyensúlyozott nj. (fajtajellegű keverék, mert nincs törzskönyve :D ) [link]

[link]

[link]

Akinek nem inge ne vegye magára!, de néha olyan érzésem van néhány sznob figura legszívesebben az árcédulát is rajta hagyná, mert csak az a lényeg és "Ő" is tenyésztő lesz, hiszen a kutya minden felmenője megvan a papírokon ... Döntsd el miért veszel kutyát. Foglalkozni úgyis kell vele akármilyen. Ha szereted, jó dolga lesz. Bocs. hogy hosszúra sikerült, egy dolog még fontos szerintem: a kutyánk élete végéig vállalunk felelősséget érte! Számold hozzá az oltásokat, chipet, kaja, póráz stb. Ha megvan rá a zsé, akkor kezdj keresgélni. Sok sikert.

2013. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul már kuttásokkal is igazolták, hogy a DP nem 100%ban öröklött betegség. A németjucik ezeken kivül nem mondhatók beteges fajtáknak. Egy DP igen nagyban függ a tartási, táplálási körülményektől.
2013. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!