Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hanyszor kell fedeztetni egy...

Hanyszor kell fedeztetni egy yorkit, hogy biztos terhes legyen?

Figyelt kérdés
már kétszer voltunk elöször ossze is ragadtak vagy 20percre:) , masodik alkalommal haromszor probalkoztak de egyszer sem ragadtak ossze...segitsetek!!
2009. nov. 26. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Jaj.
2009. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Figyu, tök király, hogy figyeltél matek órán, de bioszon nem kellett volna aludni. A természet nem így működik, min hányszor kell fedeztetni. Vagy megtermékenyül, vagy nem, ha pekhed van, akkor még meddő is, szóval ítéletnapig csináltathatod vele.
2009. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Mégegy szaporító! Éljen! Gyártsuk csak a degenerált kutyákat. Tenyésztési ismeretek, orvosi vizsgálatok nélkül.

Nem gond, a fajtamentésnek is lesz dolga.

2009. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ja csak azert kerdeztem TE NAGY OKOS .....

mert 20ezer volt es ket alkalommal voltunk es hogy menjunk e harmadjara vagy sem , neked sem hiszem hogy mindegy lenne ha 20ezret ki....al az ablakon...TE NAGYOKOS :)

2009. nov. 26. 13:05
 5/28 A kérdező kommentje:
EGYEBKENT MINDKET KUTYA TORZSKONYVES , MINDKETTONEK VAN ORVOSA AHOVA EL IS SZOKTUK VINNI HAVONTA ,NEM UGY MINT TE A KIS TACSKODAT ,NE MAGATOKBOL INDULJATOK KI ITT NEM KORCSOKROL VAN SZO ....ERTITEK??
2009. nov. 26. 13:06
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Én, a nagyokos nem szaporítanék ismeretek nélkül.

Főleg nem úgy, hogy koszos 20 ezerért aggódok és nem a kutyámért.

Nem zavar, hogy nem tudod mit kell csinálnod, ha valami gond van? Nem zavar, hogy a kutya nincs felkészítve a vemhesülésre?

2009. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

De a kölykök már nem lesznek törzskönyvesek, vagy tenyészszemléjük? Van fedeztetési jegyük? Megvannak a kötelező szűrővizsgálataik?

Egyébként dogjaim vannak, nem tacskók.

2009. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%

13:03-as!

miért kell rögtön támadni!?a tenyésztők se az ujjukból szopták ki h mit hogyan hányszor...lehet h a kérdezö most kezd ezzel foglalkozni és lehet a végére majd tök jó tenyésztö lesz belöle!csak valahol el kell indulni!segitséget kért nem beszolálst!

2009. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
vegre egy normalis ember koszi:)
2009. nov. 26. 13:11
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Indulni tenyésztési tanfolyamon kell és nem azzal, hogy mindjárt egymásnak engedek két kutyát. Én 10 évig tanultam, foglalkoztam a kutyákkal mire elkezdtem tenyészteni.
2009. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!