Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ellenzitek/ellenzik...

Miért ellenzitek/ellenzik ennyire az erőszakot a kutya nevelésben?

Figyelt kérdés
Az én kutyàmnàl bevàlt. Jàrt suliba mert kész kezelhetetlen volt tâmadt az emberekre kutyâkra. De a suliba csakis erőszakmentesen probàltàk megneveleni , palackokal kannàkal poràzràngatàssal fegyelmezték de a kutya ezeken jót röhögöt. Most elhoztam és én paraszti észből kiindulva mindig mikor kitàmadt jol elvertem ezt nem kellet töbször megcsinàlnom mint 2szer. Ehhez hozzà pàrositotam egy vezényszot egy erélyes ràszolást azota ha làtom hogy akarna tàmadni elég csak ràszolnom. Nekem müködött szerintem màsnak is müködne nem tudom miért elllenzik sokan. Jobb ha életében 2 szer jol elverem mintha egész életét feszülten agresszivan élné le bezàrtan mert ugye olyan kutyàt nem lehet elvinni sétàlni sem . Az leet hogy ez a verés felnőtt korban màr késő lett volna és a kutya sem türte volna. Elnézést a helyes irasert es a fogalmazasert
2013. dec. 22. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékű erőszakot én sem ellenzek, és szerintem is túlzás ha kiakadnak rajta, meg a sok tudományos hókuszpókusz túl van bonyolítva. Ugyanannkor a kutyák nagyon különbözőek. Az ami a te kutyádnak meg sem kottyan, lehet, hogy mást összetörne. Csak ezt így neten nem lehet megállapítani, és ha valaki ezt olvassa, azt hiszi majd az ő kutyájának is jó lesz aztán elszúrja az egészet. A másik meg az, hogy kinek mi a verés? Én a verés alatt brutalitást értek, legalábbis belerúgást vagy hasonló durvaságokat. Nekem egy pofon, fenékreütés meg ilyesmi nem verés. Szóval eléggé kétlem, hogy te elkezdted volna brutálisan rugdosni meg ilyenek az utcán a kutyád, mégis azt mondod, hogy "jól megverted", tehát igazán érthető.
2013. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Szintén volt olyan kutyám akit nem megverni, hanem be kellett törni ahhoz,hogy belássa nem ő diktálja az iramot.

Felnőtt kutya volt 3-éves berögzült rossz szokásokkal és emellett jó adag agresszivitással emberek és kutyák iránt.

A betörés után a legjobb kutya lett belőle, ami valaha nálam volt.

2013. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!