Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vagy kitől vehetnek westi...

Hol vagy kitől vehetnek westi kiskutyát?

Figyelt kérdés
Ajándékba link is jó Jofogas és aprodon kívül ott néztem és lehetőleg par hetes legyen

2013. dec. 23. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem pár hetes, hanem MINIMUM NYOLC. google: "west highland terrier kennel" írd be szépen. 100ezer körül lesz az ára.
2013. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt a white, szóval: "west highland white terrier"
2013. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ajándékba NEM veszünk kutyát! A gazdival kicseszel, ha nem tudod melyik vonal tetszik neki, milyen minőségű és vérmérsékletű kölyköt akar!


Ha egy ismerősöm beállítana egy kutyával, amit nem én választottam, nem onnan, ahonnan akartam és semmit se tudok róla, akkor úgy kib-@sznám, mint macskát sz-@rni, mehet isten hírével...


Westiet pedig nem apródról meg jófogásról veszünk, mert az mind beteges. Tenyésztőtől veszünk, úgy, hogy LEGALÁBB 80ezer forintot félreraktunk a vételárára.

2013. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pár hetes????


Bolond vagy????


8 hetes kor után lehet elválasztani az anyjától.Ne akarj kutyát,mert sült bolond vagy az egészhez.

2013. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi de úgy gondoltam h 10 hetes és kösz a letolast elég bajom van :`(
2013. dec. 24. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Srod. Minket (engem legalábbis) a kutya érdekel. Tól sok westie néven eladott hulladék szaladgál már. Az egyik süket, a másik ekcémás, a harmadik idegbeteg, a negyedik még az életre is allergisá, az ötödik menni alig tud a mozgásszervi betegségtől. Ez kell? Ilyen kutyát akarsz valaki nyakába sózni ajándék gyanánt? Hidd el, rohadtul nem örüli fog, hanem elátkoz téged a francba, mikor 3 évesen altatni kell a kutyát, mert életben tartani kínzás és milliókba kerül.
2013. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak van már egy kutyám és anyámék nem akarnak még 1 re fizetni ( előző 50ezer volt) de ha csak lebaszast kapok akkor inkább ne írjátok egy aranyos válaszokat vártam nem meg bunkóktól dumát -.-
2013. dec. 25. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elszomorítalak,hogy az 50 ezres kutya is "olcsó" és nem valószínű,hogy a fent említett dolgoktól mentes.Egy fajtatiszta kutya 80-100 ezertől indul,ami garantáltan egészséges,és valóban fajtatiszta azaz törzskönyvet adnak hozzá.


De ha a szüleid nem hajlandóak kutyát venni,akkor eltartani miből fogod?

Oltások,kaja...esetleges orvosi költségek...


Ne legyél felelőtlen,senki nem válaszolt bunkón,mindenki a kutya érdekeit nézi.Csak te nem.

2013. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eltartani eltujuk van pénz nemaz nemerted? 17L meg akár 100.000is lehet megveszik csak elejinte megbeszeltem velük h ha nincs így akkor megveszuk barmenyiert -.-
2013. dec. 25. 16:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez csak egy kérdés volt ha nincs akkor semmi KI OKTATÁST NEM KÉREK!!
2013. dec. 25. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!