Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyibe kerül egy beagle?

Menyibe kerül egy beagle?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ honnan veszed... Szaporítótól, már lehet occsón venni, bár mivel divatkutya, náluk is majd' annyi mint ha tisztességes tenyésztőtől vennéd. A gyanúsan alacsony ár a kutyák esetben se a minőség jele...

Ajánlott olvasmány:

[link]

2008. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Egy beagle kölyök ára 15.000 - 30. 000 - ig terjed, körülbelül. Persze ez a tenyésztőtől függ.
2008. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is nagyon szeretnék egy Beagle-t és nem tom honann lenne érdemesebb.de az elöttem szólóhoz:sztem is kb. 15-30000-igterjed ki. ez is tenyésztőtöl függ.
2008. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

15-30 ezer forintért TENYÉSZTŐTŐL nem kaptok kutyát, csak és kizárólag szaporítótól. Én is ajánlanám az első hozzászóló által ajánlott oldalt, kiemelt figyelemmel Az ár és ami mögötte van menüpontra.


[link]

2008. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Aki nektek 15-30000-ért ad bármilyen fajtatiszta, vagy annak mondott kutyát, azt kérem ne nevezzük már tenyésztőnek. Az szaporító, méghozzá kőkeményen, és jó messziről elkerülendő. Az ilyen ember valószínűleg még hírből se hallott az örökletes betegségek szűréséről, vagy a tisztességes kutyatartásról (olyan dolgokról, mint a törzskönyv, már inkább nem is beszélek, pedig annak kiváltása minden egyéb információval ellentétben nem "úri muri", hiszen csak 5000FT). Ha igen, akkor nem ennyiért kínálnák az "árut", mert rövid úton csődbe menne. Ezek csak elletik ész nélkül a kutyákat, a sok hülye úgyis megveszi, aztán ha valami baj van vele, akkor meg se ismerik a vevőt. Nem kéne ezeket gazdagítani, ha valakinek nincs pénze, hogy tisztességes tenyésztőtől vegyen egy jó minőségű, egészséges, visszakövethető őrsökkel rendelkező, valóban fajtatszita kiskutyát, az inkább mentsen ki egy szerencsétlen sorsú kutyát a menhelyről, úgyis tele vannak (főleg az ilyen occsón vett kutyákkal, akiknek értéke nem lévén, könnyen megszabadulnak tőle a "kedves" gazdik, ha megnő, és már nem olyan kis aranyos).
2008. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
én tegnap kaptam egy beagle-border collie keverék kiskutyut...kis ugribugri dinka kutya..kicsit hiperaktív..:D
2008. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
15ezerFt-tól akár 250ezer Ft-ig.Attól függ hol szeretnéd megvenni.Egy jó tenyésztötöl 50ezerFt körül kapsz egy kölyköt
2008. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
én speciel ingyen kaptam, csak mert meg akartak már szabadulni tőle (persze jó értelemben, pl: elajándékozni) de amúgy 15 ezerért árulták törzskönyv és oltások nélkül. Én 3 hónaposan kaptam, azóta már 10 ezer ft-ba került az oltás neki, szóval ez attól függ, törzskönyvezett-e, vannak-e oltásai, a szülei milyen vérvonalúak (versenyeztetett, győztes szülők), és persze, hogy milyen idős a kutya. van ahol 4-5 hónapos, az olcsóbb, a 6-8 hetesek drágák, az ár változó, 15 ezertől akár 80 ezerig is. Aki csak házi kedvencnek veszi, jó neki a 15 ezer ft-os kutya is.
2009. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
70%
ez nagyban függ attól hogy honnan veszed törszkönyvezett e vagy sem vagy hogy kennelből vagy csak egy mezei tartótól :D persze érdemes körbenézni hogy milyenek a körülmények a szülőket mindképp kérdezz rá hogy előtte nem volt e örökletes betegsége a szülöknek és egyaránt a kicsiknek. A tartási körülmények is fontosak. A lényeg mi 20ért vettük. :D
2009. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
35-150
2009. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!