Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű kutya és cica...

Jó minőségű kutya és cica konzerv (vagy alutasakos)?

Figyelt kérdés
Milyen jó minőségű konzervet ajánlotok egy sheltienek? Eddig Hill'st etettem, de nem vagyok benne biztos hogy jó. Acana száraztápot kap mellette. Egy maine coon cicám is van, ő is ezt a két fajtát eszi. Esetleg neki is valami mást vagy maradjak a Hill'snél mint konzerv?
2009. nov. 26. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Cicának wishcas az is egy jófajta macskakonzerv, purinás termékek nagyon jók.
2009. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a whiskast pont nem ajánlanám.. Prémium táp pl. a Royal Canin, Eucanuba. A Purina nem prémium, de középkategóriás.
2009. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig ilyen olcsóbb konzervet veszek a macskáimnak( 100 ft körüliek) mégis egészségesek, a legidősebb 16! éves.
2009. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó minőségű tápot kel adni a cicónak, így sok betegséget el lehet kerülni, a rossz minőségű tápok gyomor bél és hugyuti problémákat okozhatnak. Elegendő a száraz táp és sok víz az alutasakos 85% vizet tartalmaz, így csak jutalomfalatnak jó.
2009. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 100 forintosat azért nem adok nekik mert abba semmi tápérték, meg egy fajtiszta macskáról van szó aki kényesebb és nincs olyan mezei gyomra...

Utolsó válaszolónak is köszönöm, akkor inkább a száraztáp lesz túlsúlyban:)

2009. nov. 30. 15:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és remélem hogy akkor jó az Acana vagy a Hills!
2009. nov. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!