Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon olcsó fajtiszta Tibeti...

Nagyon olcsó fajtiszta Tibeti Mastiff kutya, megéri?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy be lett oltva és fajtiszta, csak 60ezer forint. Megbízhatónak tűnik az eladó, bár a telepe elég furcsán van körbekerítve és nem lehet belátni csak ha beenged...

2013. dec. 28. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Látogasd meg,de ne vigyél pénzt.
2013. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2013. dec. 28. 08:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy mondta, hogy előre is fizethetek neki és akkor még nála marad a kutya pár hétre, amíg az anyjától elbúcsúzik (kiskutya.
2013. dec. 28. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon olcsó tibeti masztiff nem létezik. Az amit te találtál, csak egy olcsó kínai utánzat.
2013. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

NE ADJ ELŐRE PÉNZT SENKINEK!!!előjegyezni kiskutyára lehet ami annyit jelent hogy lefoglalod nem fizetsz előre semmit sem de nem választhatja más a kutyust mert a 8.hét után a megfelelő papìrokkal TE viszed el a kutyust!

Olyan meg nincs hogy el kell búcsúznia az anyától ezért nem viheted el.nekem nagyon gyanús ez az illető,nem vennék tőle kutyát.biztos nem tenyésztő,a szaporìtók is fajtatiszta kutyákat párosìtanak csak nincsnek szűrve,vizsgálva a kutyák és betegek is lehetnek a kutyusok,idegi,szellemi nem csak testi betegségek vannak.az árat is sokallom egy szaporìtótól.ehez a pénzhez nem kell sok egy rendes kennelből választott kölyökhöz.szóval én passzolnám és ha tényleg olyanok a körülmények még jelenteném is!!

2013. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Pénzt ne vigyél, csak nézz körbe, nézd meg a körülményeket a kutyákat. Felelős tenyésztő úgy is érdeklődik a leendő gazdiról, mert azt szeretné, hogy a kutya jó helyre kerüljön.

Az adás-vételről szerződést is írjatok, és adjon törzskönyvet is.

Tenyésztő nem nagyon ad 60 ezerért kutyát.

2013. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni,aztán,ha tetszik,visszamenni.Pénzt azért ne vigyél,mert kinyomják belőled,akkor is ,ha igazából nem vennéd meg.Ha szaporító telepre lépsz be,meg semiképpen ne vásárolj onnan kutyát,ha szép,ha nem.Nem tudom,mennyi lenne normál kennelből,törzskönyvvel,garanciával,de én csak úgy vennék.
2013. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Neked nem gyanús egy nagyon drága kutya nagyon olcsón?
2013. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!