Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék örökbefogadni...

Kutyát szeretnék örökbefogadni, esetleg ti tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Erkélyes panel lakásba szeretnék kutyust örökbefogadni. De lehetőleg nagyobb testűt szeretnék, esetleg tudtok segíteni?
2013. dec. 28. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez itt mind nagy testű és lakásban tartható.


[link]

Ezek közepes méretűek és lakásban tarthatok

2013. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérlek ne vedd zokon, de igeiglenes befogadóként azt kell mondjam, hogy ha annyi energiát nem teszel a projektbe, hogy keresgélj, utánajárj, találkozz pár kutyával, akkor nem hiszek abban, hogy a kutyára elég energiát fordítanál.

Nálam épp van egy kutya ideiglenesben, és nálam is panelban van, nem panaszkodik, és nagyobb testű is.

De nem ártana tudni, hogy mit vársz el egy kutyától, mennyit foglalkoznál vele, milyen célra tartanád, el tudod-e látni megfelelően, stb.

2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel, és igazad van. Csak nem találtam olyan kutyát akit lakásban tarthatnék, és nagytestű. Elég sokat lenne egyedül is, szóval nem tudom van e olyan állat amelyik így tartható....
2014. jan. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!