Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettünk egy kis husky kutyát...

Vettünk egy kis husky kutyát de a füle még mindig nem állt föl most 4 hónapos egészséges, játékos minden oltást meg kapott kálciumot pluszba a növéshez. Mi lehet az oka, van még esély arra hogy föl fog állni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 20:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%
fogat vált. megfelelő kölyöktáp, némi zöldkagyló és fogváltás után rendben lesz minden. Kálcium ebben az esetben felejtős.
2013. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a füle föl áll?


És mi a gáz a farkával az szépen viszakondorodik a hátára :) szerintem szép

2013. dec. 28. 21:28
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

Huskynak nem szabad, hogy kunkori farka legyen.

Akár még fel is állhat, ha megfelelően eteted, mivel elég nagy fülei vannak lehet neki is később áll fel, mint pl a német juhászoknak.

De az is lehet, sőt szinte biztos, hogy valamelyik őse nem husky volt és könnyen lehet, hogy örökölte ezt a fület, akkor meg nem sok mindent tehetsz. Szeresd úgy ahogy van és ivartalanitsd!

Legközelebb pedig jobban nézz utána a fajtának és tenyésztőtől vásárolj, ha nem akarsz ehhez hasonló vagy esetleg még súlyosabb problémákat, ami nem esztétikai, hanem egészségügyi...

2013. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
mivel eteted?
2013. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Ez a fül szerintem nem fog felállni, de ne legyen igazam. Nekem ez a kiskutya nem tűnik teljesen fajtatisztának, a szőre sem huskys, meg úgy az egész megjelenése, de ha nem kértetek hozzá törzskönyvet akkor gondolom nem is volt fontos, hogy az legyen.
2013. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Akiteki ***** válasza:
87%

Nem hogy nem kértek, erre a kutyára nem is kaphattak. Valami tk. nélküli keverék. Amivel tele vannak a hirdetési oldalak.

Ha valaki huskyt akar venni, akkor kb. 80 % esélye van egy ilyen keveréket beszerezni.

2013. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
17%
Szép kutyus!! Ari lehet
2013. dec. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Norci002 válasza:
7%
husky-knál ez előfordul hogy az egyik füle nem ál föl, de föl fogállni később úgy kb. 2 évesen ;)
2013. dec. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Akiteki ***** válasza:
86%
Ja, 2 évesen :) Ne nevettesd ki magad. Akinek 4-5 hónaposan lekonyul, az már úgy is marad. Egy husky már 6-8 hónaposan felnőtt kutya.
2013. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%

Norci002

Légyszi, ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne mondj semmit, mert magadat égeted be ilyen hülyeséggel.

Kicsi az esélye, hogy felálljon már a füle, 2 évesen meg végképp nem fog. Na meg nem tudom te milyen huskyt láttál akinél ez jellemző.:) Gondolom az is valami ehhez hasonlitó keverék volt. Aki igy vásárol kutyát az számitson erre, hogy ha nő a kutya egyre kevésbé fog az adott fajtára hasonlitani, és reménykedjen, hogy valami örökletes rejtett betegség nem fog rajta előjönni. Fajtatiszta kutyát nem fog olcsón kapni, ha meg csak az a fontos, hogy olcsó legyen hozzon ki fajtamentőktől, a szánhúzó alapitványnál ennél szebb kutyákat ki lehet hozni és legalább már chipelve, oltva vannak.

Szerintem aki eredeti Ferrárit akar az sem Kinába megy, hogy gyártsanak neki valami hasonlót. Ezt igy kéne felfogni a kutyával is.

2013. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!