Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes Berni pásztor milyen...

10 hetes Berni pásztor milyen házi kosztot ehet?

Figyelt kérdés
A szaporítója azt mondta,hogy azt eszi amit az anyja. "moslékot" Én napi 3x etetem(karácsony óta) Vettem a fressnapfban neki való konzervet és ezt keverem rizzsel,tésztával,vízbe áztatott kenyérrel... Tény és való,hogy úgy eszik mint egy gép, de így jó ez neki? Jövö héttől csak napi 2x tudom etetni. Arra gondoltam,h reggel kapna vmi tápláló junioros szárazat du.-este felé meg vmi feltuningolt házit! Elég lenne ez így a normális fejlődéséhez?
2013. dec. 28. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a konzerv nem a legjobb egy kutyának, sem a kenyér.. inkább vegyél neki valami jó minőségű tápot (Eukanuba, Royal Canin, Acana) vagy ha főznél neki akkor húst rizzsel vagy tésztával, mehet mellé zöldség is főzve ha szereti. Az enyém ennyi idősen darál húst kapott főzve, mellé tészta vagy rizs és brokkoli, sárgarépa. Moslékkal viszont soha nem szabad etetni a kutyát, legalábbis ha szeretnéd hogy egészséges legyen.
2013. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez így nem jó. Normális tápot vegyél, azt kapja meg kimérve.
2013. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem eteted úgy, mint általában mások? Jó minőségű táp reggel és este. Illetve azért háromszor jó volna, mondjuk munka előtt, munka után és még egyet beiktatni. Vagy főzöl neki kifejezetten kutyakaját, vagy akár nyersen is eheti. De mi értelme van keverni mindenféle jó és kevésbé jó ételt?
2013. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 hetes kutyát legalább 3-szor kell etetni. Legalább...
2013. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
... És nem unja meg mindig ugyanazt a tápot? A 3x-i étkezést úgy tudnám a jövő héttől megoldani,hogy reggel kb.7kor, du.fél 5 és 5 között és este bmikor! Ez így jó lenne neki? Igen, olvastam erről a BARF életmódról, egyenlőre nem tudom elképzelni,hogy a picimnek nyersen dobjam oda a marha húst...
2013. dec. 29. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja megunni a tápot. még kell neki a napi 3 x etetés. A húst meg simán adhatnád neki,és elég ha leteszed elé egy tálba,nem kell neki oda dobni.
2013. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. dec. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!