Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vonyít éjelente a kutyám?

Miért vonyít éjelente a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok először is egy 1 éves 10 hónapos kaukázusi juhászom van és néhány hónapja elkezdett éjelente vonyítani azóta egyre rosszabb az egész eleinte csak néha-néha most már rendszeresen azt csinálja! Az a baj h központban lakom szóval elég sok haragosra tettem szert és sürgős probléma megoldásra lenne szükségem!A kutya rendszeresen van sétáltatva foglalkozom vele meg minden! Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!
2013. dec. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi miatt csinálja, de a figyelmen kívül hagyás nem jött be, most jöhet a tiltás.
2013. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.hát a kaukázusi juhász kutya mivel örzö-védő ezért rengetegszer vonyit:

1,lehet hogy kölyök korában a szüleitől eleste

2,fél a menydörgéstől ,petárdától...stb?

Nézd meg a kutyádat jó alaposán hát hogyha megsérült a mellső lába vagy valami.

probállld elterelni a figyelmét adj neki enni,inni,játsz vele egy kicsit,ha lehetséges.

Sok sikert hozzá,és vigyázz a kutyádra mert nem sokára szilveszter és petárdáznak..

2013. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 válaszolo vagyok:

UI:hogyha ezek nem jönnek be akkor beszélj egy állatorvossal ,azért nem kell fizetni.hogy a tanácsát kérd mond meg neki hogy?

Lenne egy olyan problémád hogy a kutyád nagyon vonyit,ezután lehetséges hogy kivizsgálja a kutyát hát hogyha belső sérülése van.

Sok sikert.

2013. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utána érdeklődök az állatorvosnál!
2013. dec. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!