Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hosszú egy Border Collie?

Milyen hosszú egy Border Collie?

Figyelt kérdés
Tehát az orra hegyétől a faráig. Interneten a súlyát és a magasságát találtam, egy helyen írták hogy a hossza kicsivel több, mint ami a magassága, tehát 50-53 cm, de az lehetetlen, mivel a 4 hónapos kölyök már most több, mint 60 cm hosszú.
2013. dec. 30. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
60 cm sok, 4 hónaposan főleg! Nem akarlak megbántani de fajtatiszta, törzskönyves kutya?
2013. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs törzskönyve de a szüleinek van. Google alapján is pont így néz ki. Linkelek is egy képet, az én kutyusom ekkora, sőt még az arca is ilyen :D (Mert azért a kutyák is mind különbözőek, de ő feltűnően hasonlít erre a kutyusra)

De választ amúgy nem kaptam!


[link]

2013. dec. 30. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te az orra hegyétől a farkáig mérted a hosszt? Ugy tudom hogy a hosszt csak a hát vonalába mérik. A nyaktól a farok kezdetéig, a fej nem tartozik bele a testhosszba.
2013. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orra hegyétől a farkáig nem mérnek kutyákat, nyaktól, a faroktőig igen - és az egy bordernél tényleg 50 és 60 között mozog.
2013. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hivatalosan hogy mérik, nekem csupán azért kell, hogy tudjuk, mekkora kutyaházat csináltassunk neki.
2013. dec. 30. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Megméred a kutyád és megcsinálod a házat, nem értem mi a kérdés.
2013. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? De most kölyök, ház meg felnőttkorára is jó kell hogy legyen neki. :DDD
2013. dec. 30. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alap szerintem kb 100x60 cm, magasság szintén 60 cm. Ezek a méretek szeintem jók lesznek. Két réteg fa közzé tegyél hungarocelt. Jól szigetel, és igy nem is tudja kikaparni. Én télen még szalmát szoktam berakni neki, jó hőtartó és nem marad vizes.
2013. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. dec. 30. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!