Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyáitok se szeretik a...

A ti kutyáitok se szeretik a kisebbséget?

Figyelt kérdés

Az én 11 hónapos kutyám ki nem állhatja őket.

Kíváncsi vagyok a ti kedvenceitekre.


2013. dec. 30. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém morogni szokott a romákra. Próbálom leszoktatni róla, mert nagyon ciki tud lenni. :D Sok ázsiai barátom van, rájuk sosem morgott, sosem zavarták. Fogalmam sincs a romákkal mi baja, főleg sötétben. Még csak rossz tapasztalat sem érte velük kapcsolatban.
2013. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez! Nem szereti még az alkeszokat, meg a nagyon lezüllött embereket. Érdekes, hogy hajléktalanokhoz néha odamegyünk ha látom az illetőn hogy szereti a kutyákat (meglepő módon ők sokkal jobban bánnak a kutyámmal mint egynémely "kulturáltabb" állampolgár). Olyankor örülnek egymásnak pár percig, majd megyünk tovább.


Szóval általánosságban a rosszban sántikáló, sanda alakokat megugatja, jelzi őket.

2013. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első: nem a bőrszínt vagy a származást jelzi a kutya, nyilván barátaiddal ezért barátságos.


De hogy megérzik, ha valaki rosszban sántikál abban biztos vagyok, és abban is hogy nem tévednek. Szóval nem ciki szerintem ha megugat a kutyád egy egy illetőt, max annak, akit megugatott. :D

2013. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha megugat a kutyád valakit akkor kérdezd meg az illetőtöl hogy rosszban sántikálsz?
2013. dec. 30. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát igen nem véletlen pont őket ugatja meg. Hangosak és kiszámíthatatlanok, ezt valóban nem szereti egy kutya sem szerintem.
2013. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyik kutyám egyenesen őrjöng, de őt cigányok harcoltatták meg szaporították. Ezután került hozzám, tehát nem is csodálom.


A másik még kicsi, egyenlőre semmi hirtelen reakció, de igen, megugatja a "sanda" alakokat már messziről.


És szerintem a megoldás a szagban van. Biztos ismeritek azt a bizonyos roma szagot. Sajnos én már éreztem. Ahogy a kutyák is érzik.

2013. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firestorm ***** válasza:

Az enyém utálja őket.Szerintem az állandó kiabálásuk,visítozásuk,meg az instabil idegrendszerük zavarja a kutyámat.

Rettentő nehezen tudom visszatartani a kutyámat,ha ilyenek jönnek,hiába tiltom le olyankor se lát se hall,csak menne nekik,pedig más emberekkel barátságos és még szófogadó is,csak ilyenkor adja elő ezt a viselkedési formát.

2013. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém kiskora óta nem csipázza őket. A környékünkön nincsenek sokan, konkrétan semmilyen tapasztalata nem volt velük a mai napig.Soha nem is uszítottam rájuk. Viszont ha megyünk valahova busszal vagy vonattal... hát be kell fognom a száját, mert rettentően megmorogja őket. Volt hogy busszal jöttünk haza, és lenn a buszmegállóban állt egy kisebb család. Már akkor megmorogta őket. Aztán ahogy felszálltak a buszra, és vonultak el mellettünk végig morogta őket.

Alapvetően el szoktam engedni a parkba..nincs vele probléma (soha nem megy oda emberekhez) viszont múltkor arra jött egy "kisebbségi" ember forma. Hát szó szerint rá rontott. Én még észre sem vettem, mikor ő már rárohant. Szerencsére nem lett belőle gond.

Gondolom ez ilyen kódolt dolog bennük.. szagra mennek vagy nem tudom.. érzik hogy gonoszak. :D

2013. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
xDDD :"")
2013. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!