Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ők szaporítottak?...

Szerintetek ők szaporítottak? (link)

Figyelt kérdés

lécci ne az árukat nézzétek! :/

na de mindegy link:

[link]


róluk szeretnék valami véleményt lécci... ha megvenném az egyikőjüket persze rögtön orvoshaoz vinném



2013. dec. 30. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszáj akkor menny el egy menhelyre és mondd hogy ilyen kutyust szeretnél én sokszor láttam hogy vannak palotapincsi jellegűek:)
2013. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%

Még gyerek voltam, mikor születtek kis palotapincsijeink. Egyszeri alom volt, véletlen. Találtunk minden kiskutyának jó gazdit... mi ajándékba adtuk a kiskutyákat.


Kb ilyenek voltak ők is ahogy emlékszem. Mindegy csak azt akartam kihozni ebből, hogy akkor mi is "szaporítók" lettünk volna, mert azt kétlem. :D


Ez az 5.000 Ft szerintem egy jelképes összeg, nemhiszem, hogy évente 10 almot összehoz ez az illető. De ha érdekel, kérdezz rá nála.


Aranyos kiskutyák egyébként.

2013. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Most nem azert, de benned felmerult a kerdes, hogy egy tenyeszto sz*ros 5 rongyert arul, egeszseges, FAJTAtiszta, verseny eredmenyekkel es szuresekkel rendelkezo szuloktol szarmazo kiskutyakat? Ennel mar a TK es a chip is tobbe kerul (5500 ft, ha nem tevedek). Ja, hogy az mar nincs? Oltasok, feregtelenitesek vannak? 5 rongyert garantalom, hogy nincs, mert mar az is tobbe kerulne, mint amennyiert a kutyat aruljak. A szuloknek herpesz elleni oltasa, a szukanak 2 vagy 3 ultrahangja megvolt? Az biztos, hogy ezek keverek kutyusok, de meg az sem biztos, hogy fajtajellegu keverekek, mert meg azert is legalabb 20 ezret kernek, azok is SZAPORITOK, felreertes ne essek, de ez meg annak is a legalja. Ezek a kutyak, nem hogy felnott korukban (ha egyaltalan megerik, de akkor sem elnek majd tobbet max 5 evnel) nem fognak hasonlitani a palotapincsire, de annak is orulhetsz ha ugatni fog es nem nyavogni. Ha annyire akarsz egy palotapincsit, [link]

nezz szet itt, vagy egy menhelyen.

Amugy ha azt mondanak, hogy 5000-ert vadonatuj, eredeti IPhone 5S-t arulnak, annak is bedolnel?

2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
4%
Én azt a kis morcosat választanám, aki ott középen megbújuk, kis fehér pacnival a fején. :D
2013. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát !!!
2013. dec. 30. 17:13
 16/24 anonim ***** válasza:
27%

Már nem azért, de ha azt hiszed, hogy csak az a kutya akit "tenyésztőnél" veszel meg 200.000 ért, csak nekik van esélyük megélni az 5 éves kort, stb... akkor legalább annyira buta vagy , mint akik évente 10 almot lehoznak, és ezen akarnak nyerészkedni.


Nekem keverék kutyám van, bár bőven válogathattam volna tenyésztőnél is... Ha a kutyával az a célod, hogy társ legyen, alap szinten sportolsz vele, stb... senki nem fog ott állni a mezőn, vagy a parkban egy mérőszalaggal, azt vizslatva, hogy "hmmm ez a kutya nem pont olyan mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva", ezért lőjük fejbe egyből.


Szépek a fajtatiszta kutyák, de ennyire nem kellene sznobnak lenni, hogy csak azok a jók, csak nekik van létjogosultságuk.

2013. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%

De ha megnézel egy statisztikát, hogy rendőrség, vagy akármilyen mentőszervezetek milyen arányban alkalmaznak fajtatiszta és keverék kutyákat... szerintem meglepődnél.

Bár elkanyarodtunk egy kicsit a témától. :D

Bocs az offért.

2013. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

még egy kérdésem lenne ezzel a keverékkel!! :)


[link]

nézzetek hülyének de ő a legszebb kutya akit valaha láttam :)

ő melyik állat menhelyen van?? :D

2013. dec. 30. 17:26
 19/24 anonim ***** válasza:
97%

Noé Budapesten van.


Egyébként az eredeti kérdésre válaszolva,szaporított kutyák,kartondobozból.

2013. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő a Noé éllatmenhelyen van! Tényleg nagyon szép! Látom megfogadtad a tanácsomat a menhellyel kapcsolatban.
2013. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!