Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak inni?

Mit adjak a kutyámnak inni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van 1shar-pei kutyám 1 lány aki novemberbe lett 1 éves!

Azt vettem észre rajta hogy nagyon finnyás....... a vízet utálja legalábbis ezt vettem észre! Ha szörpöt adok neki amit nem lehetne vagy tejet azt megissza, de miért!? Ha csak vízet adok neki abból napi 2 dlt se akarja meginni! volt egy ugyan ilyen kutyám azzal nem voltak ezek a problémák, de ebbe a kutyába alig bírok folyadékot ( vízet ) bejuttatni! Mit itassak vele? Unhatja a vizet??


2009. nov. 28. 14:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
adj neki továbbra is vizet és semmi mást. nem kell megsajnálni, mert különben hozzá fog szokni a szörpikéhez.
2009. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer beteg volt a kutyusom, nem akart inni. Kihívtam a dokit, azt mondta kenjem be a száját belülről lekvárral vagy mézzel. Utána ivott rendesen. Próbáld meg esetleg te is.
2009. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak vizet adj. Ha szomjas lesz, meg fogja inni. Más nem való kutyának.
2009. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Csakis vized adj neki. Majd iszik ha éhes lesz így viszont csak irányít téged és ráaádsul nem is neki való a tej meg a szörp. Tudomásom szerint a shar-pei amúgyis egy makacsabb kutya.
2009. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

vizet ,vizet,vizet .

nem finnyás,csak rájött ,hogyan kaphat tőled mást:)

esetleg ,kicsit nem ártana lefárasztani :)

futás után inni fog !

a kutya esetleg unatkozik,

de attól még iszik, persze a kaja minősége is fontos,

A konzervek 80-95 % víz !

a száraz tápnak meg 5-8 % -a víz!

mindíg legyen előtte víz !

kaja ,pedig csak akkor ha enni kap !

2009. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rengeteget van a kutyussal foglalkozva! Séta... bár ebbe a hide időszakba egyre kevesebbet mozdulok ki vele, de azért megvan a számára megfelelő mozgás! Bent lakik velem, de nincs semmi kosz se kutyaszag! igaz porszívózni nem győzök, mert így a bunkija elkezdett hullani! Csakis minőségi Royalcanin tépot kap, abból is még mindig juniort!
2009. dec. 10. 10:19
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

shar-pei eredetileg harci kutyának lett kitenyésztve kínában !

sajnos ,ölebként tartani felelőtlenség, mert egy nagyon erős, makacs kutya fajta .

ezért javaslom a sok -sok sétát és fárasztást, hiszen egy erős -izmos-okos-akaratos kutyáról beszélünk .

olyan ,mintha egy súlyemelő csak papir-tányérokat rakodhatna egy gyorsétteremben , nem elég !!!

2009. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbáld ki, hogy csapvíz helyett ásványvizet adsz neki. Néha én is azt adok a kutyumnak, és szívesebben megissza, mint a klóros pesti vizet. Mást ne adj neki, mert hozzászokik és végül tényleg nem fogja meginni a vizet.
2009. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ivó kutyáknál elfogadott ha egy kávéskanálnyi szőlőcukrot teszel a vizébe, de ha így sem iszik akkor próbálj az ételébe minél többet tenni...nyáron dobhatsz bele jégkockát, az szokta őket érdekelni, vagy tápszemecskéket,


az én rossz ivó kutyámnak majdnem 2 liter vízzel öntöm fel a tápot, mert csak így lehet megitatni.

2009. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vizet.

vagy


Adj neki sört , én is örülnék, ha sörrel itatnának.

2009. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!