Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak inni?

Mit adjak a kutyámnak inni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van 1shar-pei kutyám 1 lány aki novemberbe lett 1 éves!

Azt vettem észre rajta hogy nagyon finnyás....... a vízet utálja legalábbis ezt vettem észre! Ha szörpöt adok neki amit nem lehetne vagy tejet azt megissza, de miért!? Ha csak vízet adok neki abból napi 2 dlt se akarja meginni! volt egy ugyan ilyen kutyám azzal nem voltak ezek a problémák, de ebbe a kutyába alig bírok folyadékot ( vízet ) bejuttatni! Mit itassak vele? Unhatja a vizet??


2009. nov. 28. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sima vizet!Mert lehet hogy tejérzékeny mert az enyém kicsikorában kapott tejet és kicsit beteglett(megfostosodott)!
2009. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez már durva... A kutyának normális esetben van életösztöne, rá fog jönni, hogy innia kell, ha csak vizet adsz neki.
2009. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
pálinkát!!!!!! na jó csak vicceltem. figyelj arra hogy az edény és a víz tiszta legyen ha öszenyálazta a pofájával öntsd ki és adj neki tisztát
2009. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
másik módszer egy kis ecet a vízbe vagy egy kis só
2009. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
vizet agyj neki, néha rakhatsz bele almaecetet egy kicsit,Én is raktam bele, néha néha, immuerősitő is jot tesz a kutyusnak. Állatorvos javasolta hogy ilyen téli szotykos időbe adjak neki .
2009. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1.)rajatsz neki a vize egy kis valamit amitérdekes figyelemfelkeltő és ugy lebeg a vizben majd azt megprobálná megszerezni de vigyázz le ne nyelje!

2.)Száraz kutyatáp+Futás+játék=Szomjúság!

3.)Igyál vizet és hagyd hogy nézze aztán adj neki belőle és őis inni fog!

4.)Rakj egy szem gumicukrot a vizbe!

5.)Ne adj neki mást!

6.)Adj neki ásványvizet!

7.)Egy kis leves!(ideiglenesen)

8.)Ne adj neki mást!

2010. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
elég lesz? én vok az elöbbi!
2010. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!