Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám fél...

Mit csináljak ha a kutyám fél a tüzijátéktól?

Figyelt kérdés
Szerintem féll vagy ideges mert le fel rohangáll és nyüszít :// esetleg mit rudnék tenni?
2013. dec. 31. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg és attól a kutya is nyugodtabb lesz. Illetve jó ha biztosítasz neki egy kis vackot ahova bebújhat, lehetőleg hozzád közel.

Az enyém is nyüsszögött picit, de megpróbáltam nem foglalkozni vele. Kb 5 perc után már húzta is a lóbőrt a lábamnál. (első szilvesztere)

2013. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kinti, vagy benti kutya?
2013. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én behoztam a kutyát a szobámba és csináltam neki egy ágyat a közelembe és most biztonságba érzi magát.
2013. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

Én már második éve adok a kutyáknak Sedalin gélt. Boldogan alszanak. :)

[link]

2013. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha még kicsi menny ki vele hogy megszokja,de legyél vele hogy ne féljen.

Miénk 4hónapos és ugatja,kapkodja a fejét.

2013. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez komoly, hogy egy 4 hónapos kölyköt az udvaron hagytok szilveszter éjjel?...
2013. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi minden évbe behozzuk őket a lakásba!


Ugyanis az nem rossz dolog ha nem fél a tüzijátéktól/ petárdától ( mert igen vannak akik még dobálják... -.-" )


Viszont akik kint hagyják estére a kutyusait..azok azért figyeljenek rájuk mert vannak olyan emberek, hogy simán bedobják a kutya mellé...és ezt élvezik..


Még mindig azt mondom, hogy erre az 1 estére jobb ha bent van az állat...mint kint..!

2013. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy normál idegrendszerű kutya ha nem dobálnak petárdát a kertbe és nem a kertől 2méterre lövik fel a tüzijátékokat akkor nem lesz baja.. Most már benti kutyáink vannak de régen volt jópár kinti. Azok nem pánikoltak.


Amúgy engedd be a lakásba kapcsold be a tv-t és ne foglalkozzál azzal hogy ő ideges, hagyd hogy szépen lassan magától megnyugodjon.

2013. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de mostanában divat lett a kutyák alá dobálni a petárdát
2013. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vedd pórázra és tartsd magad mellett, mert ha hagyod káoszkodni, akkor csak belelovallja magát, hogy itt a világ vége. Állítsd le, ha hisztizik, de egyébként ne foglalkozz vele, és főleg ne babusgasd meg nyugtatgasd, mert attól csak rosszabb lesz. Egyszerűen csak tartsd nyugton, maradj higgadt, és vészeljétek át.
2013. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!