Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap tőlünk nem messze...

Tegnap tőlünk nem messze csináltak egy tűzijátékot, a kutya még mindig fél. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Soha nem félt sem a tűzijátéktól, sem a petárdától. Mondhatnám úgyis, hogy le sem szarta. De tegnap a közelben sikerült a paraszt szomszédnak fellőni egy tűzijátékot, azóta nagyon fél. Nincsen fizikai baja, csak mintha nem is ő lenne. Kedvetlen, még a kaja sem érdekli most. Nálam volt bent egész éjszaka, nem babusgattam, mégis fél. Nem akarom, hogy ez nyomot hagyjon benne, mit tehetek érte?
2014. jan. 1. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit, majd túlteszi magát rajta, próbáld elvonni a figyelmét, de ne vidd túlzásba az abajgatást.
2014. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem futtatni kellene a kutyát, hátha jobban lesz.

Én azt nem értem, hogy miért petárdáznak szilveszterkor? Mit jelképez ez? Mire hívja fel a figyelmet? Vagy én nem is tudom, hogy miért. Egyszerűen tetszik nekik? Elrettentés, félelemkeltés?

2014. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom... De tőlem nem messze is eldobtak egyet, meg is volt az újévi veszekedésem. Azt utálom, amikor nem sül el, és másnap elmész mellette, akkor meg felrobban. És lassan megyünk sétálni egyet, majd a petárda maradványokat kell kerülgetnünk, tök jó.


És eddig semmi baja nem volt a tűzijátékkal, most meg egész életében félni egy f...sz miatt.

2014. jan. 1. 12:21
 4/5 anonim válasza:

szia. enyémnek ez volt az első szilvesztere, mivel itthon voltam és nem érdekel a tüzijáték, behoztam egész éjjelre, éjfélkor simogattam beszéltam hozzá, hogy ne féljen annyira. 2 körül ment ki a kutya, utána már csak pár petárda volt, de volt. sajnos enyém is kedvetlen, nem eszik, fekszik csak (mindig a helyén fekszik, most az udvar közepén, soha nem szokott ott). kimentem játszani, akkor minden oké volt, jo kedve. amint bejöttem megint olyan. nem is eszik.

remélem én is helyre jön, és csak az ijedség.

2014. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi most sétálunk egy nagyot, összefutottunk pár kutya haverral, most már semmi baja, evett is:)
2014. jan. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!