Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális gazda, aki bezárja a...

Normális gazda, aki bezárja a kutyáját a garázsba, majd a garázs előtt elkezd 15 percig tűzijátékot lőni?

Figyelt kérdés
Legalább ment volna messzebb nem?

2014. jan. 1. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
elmebeteg az ilyen ... ennek nem való kutya!
2014. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom,nálunk nem stresszel a kutya,ha velünk van,a másik pedig a pincébe van lezárva.Tehát attól függ,megviseli e a kutyát,vagy sem.
2014. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Normális igen. Az a nemnormális, aki ezt annak gondolja. Lufilelkű szerencsétlen.
2014. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó! Akkor ezzel a véleménnyel egyedül vagy te érzéketlen!!!
2014. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk tegnap pont a kertünk elől kezdtek lövöldözni, direkt kimentem a kutyával hogy nézze ismerkedjen vele (már kb ignorálta csak ilyen közelről nem volt szerencsém hozzá) Megkérdeztem azokat akik lődöztek hogy tudják e hogy kb milyen hangos azt mondták hogy igen a halkabbaknál melletük voltunk a hangosabbaknál messzebb mentünk (volt nagyon hangosan robbanó azt hagyták utoljára akkor már mentünk befelé. Tök jó volt, vittem egy labdát magammal ha picit sok lett neki akkor labdáztunk(ilyen madzagos labda) Már idén is mind3kutya póráz nélkül sétált este a szokásos 1-1,5 órás sétán.. tök közömbösen. Annyi volt a tapasztalat hogy az egyik kutyánk a visító tűzijátékra vadászik :D
2014. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Normális.Mi is ezt csináltuk,az egyik kinn játszott közben,a másik 2 meg nyugodtan feküdt a helyén.Igaz nekünk csak ezek a kicsi villogó durrogó micsodáink voltak.(nem a petárda)De körbe az egész város villogott,csattogott,teljes hangzavar.Ez a nap erre van.Évente 1 nap.Aki ennyit nem tud megoldani az már tényleg ne tartson kutyát.El lehet zárni akár egy rádióval,és nem úgy hallja.Vagy vigye be a szobába magához,vagy akármi,nem igaz,hogy ez akkora gond.
2014. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy elmebeteg. Az ilyennek a második válaszolóval együtt sütnék el a feje mellett egy gránátot, aztán megkérdezném tőle hogy esett.

De sajnos az ilyennek, annyira sötét és debil, hiába magyarázod, vagy hozol fel példákat. Annyira hülye, hogy nem fogja felfogni, csak a saját kárán.

2015. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem kutyája válogatja. Az enyém sosem félt, rendszeresen jött velem tűzijátékra. Annyival álltam távolabb, hogy azért ne süketüljön meg, mert mégiscsak érzékeny a hallásuk. Most, hogy ilyen öreg (14 éves) és teljesen süket, már ez sem zavaró.
2016. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!