Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Walley Dobermann Kennel-el...

Walley Dobermann Kennel-el valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek van kutyája onnan, írhatna pár tapasztalatot. Innen szeretném elhozni a leendő kiskutyámat:) A honlap alapján megbízhatónak tűnik.

2014. jan. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menj el hozzájuk személyesen, normálisak. kevés kutyájuk van Magyarországon.
2014. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Úgy bírom, hogy egyesek szerint attól lesz valaki jó tenyésztő, mert kevés kutyájuk van Magyarországon. És akkor mi van?


Szerintem a King of Darkness jobb kennel.

2014. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te komolyan mire válaszoltál? senki nem irta azt, hogy azért jók, mert kevés kutyájuk van Magyarországon. Képzeld el, hogy halál normális emberek, és igen, vannak jó kutyáik, és gondolom szarok is, mint ahogy mindenki másnak, még a nagyoknak is. Ilyet nem lehet kijelenteni, hogy ez vagy az a kennel a legjobb!!!! Oda kell menni, és megnézni az anyát, és a kiskutyákat.
2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másrészt miért nem indoklod meg, hogy az általad javasolt kennel, mitől jobb??????????
2014. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attól mert a King of Darkness ismertebb kennel és régebben is alakult meg ha jól tudom, a Walley is lehet korrekt, lelkiismeretes kennel jó kutyákkal. Nem feltétlenül mindig az a jobb, amit többen ismernek. A kérdést azért írtam ki, hogy ha esetleg valaki hallott valamit a kennelről vagy van onnan kutyája, leírja a tapasztalatait.
2014. jan. 2. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
én ismerem őket, de nincs tőlük kutyám. és normálisak. nem járnak nagyon sok kiállitásra, de a kutyák szűrtek, és tenyészsznmelések. Ezért irtam, hogy menj el hozzájuk, és ismerkedj meg az anyakutyával, szerintem most a TR Legolastól vannak kiskutyák, ő pl. egy nagyon jó kutya, igy elég igéretes a mostani alom. Nem tudom melyik szukát fedeztetették, de ha az F betűst, akkor minden további nélkül ajánlom a kölyköt.
2014. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!