Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatunk enni a 8 hetes...

Mit adhatunk enni a 8 hetes kölyöknek?

Figyelt kérdés

A száraz tápot nem nagyon eszi, vagyis valamikor egész sokat eszik valamikor pedig egész nap alig.

Milyen házi kosztot adhatunk esetleg neki?

Vagy nedves kutya kaját szabad neki adni?


2014. jan. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Száraz kiskutya tápot.

A tenyésztő mit mond? Ő mit adott neki?

2014. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első: szerinted tenyésztőtől hozta? HA ilyet kérdez, mezei szaporítótól.
2014. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő táp. Naponta 3 felé elosztva. Ha nem eszi, elveszed, következőnél odaadod.
2014. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második; az igaz, de azért nem ártana tudni hogy mégis mit evett a kölyök. Meg persze az sincs kizárva, hogy találta vagy mentett, na de ne találgassunk, majd a kérdező leírja a körülményeket.
2014. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megfelelő táp.

A Brit Care, vagy Premium tökéletes.

Vagy BARF étrend.


2. voltam.

2014. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy válogasson, pláne kölyökkorában! Különben nagyon a fejedre fog nőni, válogatós lesz, és a végén csak az a kaja fog kelleni neki, amit te eszel. Amitől persze kövér és beteg lesz. Úgyhogy inkább előzd meg a dolgot, és várd ki hogy elég éhes legyen ahhoz, hogy megegye a saját tápját. Semmi nasi! Én a kezemből szoktam adni néhány szemet, kezdésnek, de az én kutyám már felnőtt, és tudom, hogy ő pl olyan hogy ettől a pár szemtől megjön az étvágya, utána mindig odamegy magától a tálhoz és eszik. De ezt kiskutyánál nem ajánlom, mert rászokhat hogy csak a te kezedből egyen.
2014. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!