Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám nem húzza vissza a...

Kiskutyám nem húzza vissza a péniszét órák óta, mi lehet baj, tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2-3 órája kikandikál a kiskutyám péniszének a vége, amit nem húz vissza. Eddig még nem tapasztaltam ilyet, és nem tudom, mi lehet.

Lehet, hogy holnap állatorvoshoz kell vigyem?

Köszönöm a válaszokat



2014. jan. 2. 00:10
 1/8 anonim válasza:
2%
lehet, hogy ló-kutya keverék
2014. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A mienknek is szokott lenni ilyen, szegény még rángatózott is, mi "kangörcsnek" hívtuk csúnya szóval. Nem betegség vagy ilyesmi, idővel vissza kell mennie, mondjuk pont holnapra úgyhogy nem kell állatorvoshoz vinned :)
2014. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké, remélem, így lesz :) Szeretném ivartalanítani, de megmondom őszintén valamiért irreális félelmem van, hogy meghal műtét közben :( Nem tudom miért, a cicákat is ivartalanítottuk és náluk nem volt ilyen félelmem, pedig szerettem őket is nagyon!
2014. jan. 2. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Pedig biztosan az lenne neki a legjobb, és ez egy teljesen rutinműtét, nem kell félned szerintem semmi rossztól! :)
2014. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, miért félek most ennyire, a cicáknál nem féltem, anyukámék is most ivartalanították a 6 hónapos szuka kutyájukat azzal sem volt semmi gond. Nem tudom megmagyarázni de nagyon rossz érzésem van ezzel kapcsolatban most.
2014. jan. 2. 01:08
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Oda vigyed,ahol gépi altatás van,mert az teljesen biztonságos.
2014. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a kankutyáknak néha kikandikál. Ha igzatott, ha fél , ez teljesen normális.
2014. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tatán van egy állatkórház, ott lehet, hogy gépi altatás van? Szerintem ebben a kis rendelőben tuti nem az van, ahova hordom amúgy a kutyát.


Köszi a tanácsot, utánanézek majd.


Reggelre visszahúzta amúgy. Csak ilyen sokáig még sosem kandikált ki neki, aggódtam, nincs-e valami gond, ami miatt nem tudja visszahúzni.

2014. jan. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!