Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős választ kérek! A...

Sürgős választ kérek! A kiskutyám tegnap beteg lett, tegnap még úgy-ahogy ivott, de ma reggel már nem mozdul, ha odateszem a fejét a vizestálhoz, lekókad. Már nincs esély?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat! Mennek a zöld kezek.

2014. jan. 2. 09:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok, úgy volt, akkor visszük orvoshoz, ha anya hazaér. Én annyira sajnálom szegénykémet. :(
2014. jan. 2. 09:50
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

Sajnálom a kutyádat,nem néztél pisit?

Ilyenkor mindig az legyen az első,hogy pisit nézel..

Ha véres,és a kutya nem eszik,nem iszik,akkor babéziás,fertőző kullancs megcsípte :(

A kiskutyát elviszi egy fél nap alatt,a nagyott meg kettő alatt.

Velünk is ez volt...Kutya már mozogni alig bír,a szemét se volt hajlandó kinyitni,pedig élt,csak már belefáradt.

Mivel halottak napja volt,nem találtunk egy orvost ahova vinni tudtuk volna,állatkórház 1 órára volt innét,és a kutyámnak 20 perce ha volt hátra...Végül sikerült orvost találni,kutyát autóba vágtuk,rohantunk vele..

3 fecskendőnyi antibiotikuom kapott,s miután hazahoztuk,leraktuk a helyére,és azt hittük,hogy vége..

Aztán egy pár órával később láttuk,hogy próbál vánszorogni valamerre,de lábra állni nem tudott.

Aztán végül jól lett,de teszem hozzá,5 napig nem evett,s 2 napig nem ivott.. :(

Szóval kitartás a kutyusnak,és hívj egy orvost/kutyás ismerőst :)

2014. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Sajnálom,részvétem! :(
2014. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Én egy percig sem sajnálom a kérdezőt, csak a kutyät.Szerencsétlen kifogott egy akkora trágya gazdit, hogy kínok közt kellett meghalnia.Remélem visszakapod az élettől ugyanezt.
2014. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Én sem tudom sajnálni az ilyen embereket. 13 évesen én hívtam ki a német juhászunkhoz az orvost, a kutya 14 éves volt és bár már napok óta vánszorgott még előző nap fel tudott kelni, úgy gondoltuk várunk amíg lehet. (Ízületi gondjai voltak.) Nyári szünetben én voltam vele itthon, aznap már nem bírt felállni, csak nézett rám és láttam hogy feladta. Beszéltem apuval, persze, majd este kihívjuk az orvost, addig ők nem érnek haza, hagyjam csak... Nem bírtam nézni ahogy szenved az egyetlen drága kutyusom, felhívtam a dokit aki kijött, és elaltatta, persze nálam se pénz se semmi, de nagyon rendes volt, ráértünk kifizetni, és segített a szállításban, mindenben.

Meg lehet oldani, csak akarni kell. Ha tudtam volna hogy komoly baj van a kutyámmal nem gyakorizok, hanem az életem árán is eljutok vele akármelyik orvoshoz. Egy 12 éves gyerekkel még elnézőbbek is (meg alapból is, sok a rendes orvos) az se baj ha nem tud fizetni, az se baj ha ki kell menni házhoz... Ha gyakorira ki tudja írni, akkor a google-ba is beírhatta volna az "állatorvos akármelyik kerület" témát is, és keres BÁRKIT, aki segít a kutyán, nem a fejét emelgeti, hogy meghalt-e már. Ennyit erről.

2014. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Akiteki ***** válasza:
100%

Tökmindegy hány éves és hányadik kutyája. Remélem az utolsó.

Méghogy hányadik. Miért, az elsőt hagyjuk megdögölni, az csak próbakutya?

Ha egyedül be tudja kapcsolni a számítógépet és ide írogatni, akkor akár az orvos telefonszámát is kikereshette volna.

Anyuci is megéri a pénzét, hogy nem rohan haza, ha beteg a kutya.

A franc bele, hogy minden idióta kutyákat akar tartani!

2014. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 busa.e07 válasza:
70%
Nem tudom megérteni hogy mért szidjátok! Lehet hogy az álélatorvos nem tudott kimenni, és néha még ő sem segít!! :( Az én kiskutyám is megbetegedett, de nem tudot jönni az állatorvos, csak órákkal később, szóval hívtunk egy másikat, de arra is kb. 2 órát kellett várni, adott neki vmi 5 inekciót, de maga sem tudta mi a baja, a kutya másnap elpusztult, pedig mi is megpróbáltunk mindent, és én is irtam ide kérdést, és csak a sok hülye tapló tudott válaszolni, hogy mért nem hívok állatorvost, meg minden, miközben foogalmuk sincs arról, hogy az embernek az az utolsó hogy föltegye ide azt a rohadt kérdést, de felteszi, mert bízik abban, hogy vki tud olyat mondani, amit ő még nem próbált ki! úgyhogy jobb ha minden idióta visszafogja magát, és próbál segiteni!!!
2014. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az, h ölbetett kézzel vársz és häzhoz hívsz dokit, az nem minden, hanem semmi. A minden az, amikor taxit hívsz és azonnal mész a legjobban felszerelt klinikära.
2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!