Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya gyomrában, beleiben...

Kutya gyomrában, beleiben megtapadó emberi hajszálakat, mivel és hogyan lehet oldani? Egy esetet hallottam, hogy boncolás után ez derült ki.

Figyelt kérdés
megelőzés miatt
2009. nov. 28. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért és hogyan enne a kutya hajat?
2009. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én kutyám állandóan hajat eszik! (yorki) és napi 3szor tuti hogy fel v takarítva fogalmam sincs honnan szedi!

de nekem eddig mindig kikakilta!amit onnan tudok h néha a félig kilógott hajon lógott a kakija :S

2009. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, westie a kis kakás és egy hajszálon lógott a kaki ki a seggéből és sikitozott h segítsek és kihúztam addig üvöltözött utána meg elaludt :)))))
2009. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az ilyen aprók esznek hajat. Még nem is hallottam róla. Az enyémek kb. tízszer ekkorák, még soha nem ettek hajat.
2009. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az eset nyolc éve lakásban tartott kutyánál alakult ki, hosszában betöltötte a beleit a hajszál és ebbe halt bele.én valódi megoldásokat keresnék, ha tudnátok valamit-gondoltam már a macskák szőroldó tablettájára is, de nem tudom, hogy az az emberi hajat oldja-e, valamint más a macska és más a kutya emésztése is.
2009. nov. 28. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Aha, csak az a kutya nem a szőrbe halt bele, hanem a vacak etetésbe. Nomrális körülmények között ugyanis a szőr nem gyülemlik fel a belekben. Megjegyzem a macska szőroldó tabletta is csak az emésztést segítit, egy deka szőrt nem old fel. Nem is tehetné, hiszen akkor valszeg nemcsak a szőrnek esne neki az a kémiai anyag, hanem másnak is -> volt állat, nincs állat.

Arról nem is beszélve, hogy pont egy ilyen baromságba akadsz bele... Aggódj a háztartási vegyszerek vagy az élelmiszer adalékanyagok miatt, de ilyen semmiség miatt, hát vazz több millió kutyából 1 esetet még a statisztikákba se írnak bele annyira elhanyagolható.

2009. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem konkrét emberi haj volt, én még nem láttam kutyát, aki direkt a padlóról ette volna az emberi hajat.

Az én kutyám kakijában is szokott lenni szőr, a sajátja. Ahogy nyalogatja magát, ahogy evés közben esetleg belehullhat 1-2 szál a tányérjába, szerintem innen származhat.

Nem kell félned ettől, ez egy nagyon kirívó eset.

Egyszer volt a híradóban, hogy egy nő lebénult. Kiderült, hogy egy műtétnél benne felejtettek valami 10 centis eszközt. Senki nem ment el utánra rögtön röntgenre, hogy benne nem hagytak-e valamit az orvosok.

2009. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem abba halt bele. Tovább nem ragoznám mert maximálisan egyetértek a 23:21-eseel, nem írom le ezeket még1X.
2009. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!