Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legalkalmasabb...

Melyik kutya a legalkalmasabb nekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tömbházban lakok és olyan kutya lenne a legideáilisabb,ami nem ugat túl sokat,kistestű,játékos,barátságos,szófogadó és mindenhova magammal vihetem,hiszen alkalmazkodik a tömeghez. Én a bichonra gondoltam,és nagyon megtetszett a bichon frisé. Erről olvastam a legtöbbet,úgy hogy a többi bichon fajtát nem is ismerem annyira. Ti melyiket ajánlanátok nekem? Fontos szempontok: melyiknek könyebb a tartása? melyik ugat kevesebbet(ez nagyon fontos,mivel fennebb is említettem h tömbházban lakunk)melyik a legszófogadóbb?...Melyiknek mennyi az ára? ...előre is köszönöm a segítséget!
2014. jan. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz választás a bichon frise, de mivel ez a legritkább bichon, így ennek az ára a legborsosabb, biztosan 150 ezer felett van, pontos árat nem tudok, a havanese és a bolognese biztosan olcsóbbak valamivel. Esetleg tudom még javasolni a cavalier king charles spánielt.
2014. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bichonok jók, és nincs nagy eltérés közöttük. Esetleg nézz utána a francia bulldogoknak, sicuknak is. :)
2014. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
francia buldog ugy tudom keveset ugat..illetve a mopsz is nagyon aranyos :)
2014. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,a bichonok közt mi a különbség?

sokat ugatnak?

2014. jan. 2. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A bichon frisé ugy tudom ugatós...akkor inkabb bolognese v havanese lenne a jo.
2014. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bichonok temperamentuma között nincsen sok különbség, nyugodtan vedd azt, amelyik tetszik. Az ugatósság leginkább nevelés és foglalkozás kérdése, egy normális kutya, akit sokat sétáltatnak, sokat foglalkoznak vele és emellett meg is nevelik az nem fog feleslegesen ugatni.
2014. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!