Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos német dog kölyöknek...

3 hónapos német dog kölyöknek milyen táp (ok) a legjobb (ak)?

Figyelt kérdés

Német dog kölyök vásárlására készülünk, viszont előzetesen szeretnék néhány témának utánajárni előre, így elsők közt van a tápja is. Goldenünk Josera High Energy-t és Festival-t eszik. Jól érzi magát, a szőre egy álom-bunda, mozgékony, aktív, amúgy 7 éves. Viszont nem tudom, hogy egy óriástestű kölyökkutyának az ízületei miatt mi lenne a legjobb? Esetleg Josera Kid vagy a Josera Junior kiegészítve zöldkagylóval pluszként?

Szívesen várom nagykutyások és/vagy tápokban jártasak véleményét. Előre is köszönöm.



2014. jan. 2. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Brit-tel folytattad az etetést? Hogy áll a kutyád, van valami problémája? :)

Bocsánat, amiért nem a kérdésre válaszolok, csak mi is német dogon gondolkozunk, és épp' tanulmányokat folytatok... :D

2014. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, maradt végül a Brit. Mivel jó az étvágya, nincs táp terén még elkapatva, szívesen megeszi, mitöbb, ráveti magát és felfalja. Azért vált be még pluszban ez a táp, mert kifejezetten óriástestű kölyöknek való a szemcseméret is, így kénytelen rágni! A Josera Kids apró kis szemeket szinte felszippantotta 3 hónaposan már, utána lesett bambán, hogy hol a kaja. :)))

Egy bajom van talán, a vègtermèk... Én kicsit sokallom, de lehet, hogy ez a fajta "áldása", más tápnál is ez lenne... A goldenünk kisebb ugye, idősebb, nem is eszik sokat, hát hozzá kèpest a dognál tripla a mennyiség. A golden retriever nálunk Joserát eszik, de ő idősödő hölgyemèny, kifinomult ízléssel :D, azaz válogat nagyon. A férjem szerint csak elkényeztettem. Lehet. :) Viszont a dognál ezt nem akartam, próbáltam határozott lenni táp ügyben.

A Britet amúgy én netről rendelem, olcsóbb. Múlt héten jött meg a csomag. Igaz, 3x15kg vettem, de egy zsák 7600Ft-ra jött csak ki, míg a kutyás boltban nálunk 9500Ft. Nem tudom, lehet-e linket megadni, megpróbálom. Www.allati.com Innen van a táp most.

Remélem, segítettem kicsit. Jó dogozást! De jól gondold meg azért! Hatalmas és tanítani muszáj, mert kèsőbb ekkora kutyával nem fogsz bírni! Viszont kedves, a kölyök korához képest meglepően nyugodt, problémamentes. A goldi totál őrült volt kölyökként pl. :)))

2014. márc. 26. 08:20
 13/13 anonim ***** válasza:

szia! hogy vált be a táp? Kutyusoddal minden rendben? az én német dog babám 16 hetes, eddig Royalt kapoot, most kezd kiürülni a második zsák (2x15-öt rendeltem) sokan riogattak, hogy tönkrevágja a sok fehérje. Ezért Eukanubán gondolkodom. Jártok suliba? Hol született, milyen színű ?

Üdv :)

2014. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!