Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever gazdik!...

Golden Retriever gazdik! Milyen tapasztalatotok van ezzel a kutyafajtával? (:

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem dec.13.-án lesz 1 éves a kutyusom.Nagyon eleven szinte sosem áll le,talán csak akkor amikor nincs ott senki a közelében.Nagyon barátkozos,bárkivel eljátszik,főleg a gyerekeket szereti.Ezáltal házőrzésre nem igazán alkalmas.Nagyon igényli a foglalkozást.Egész nap elviselné,hogy csak vele foglalkozzanak.

Már csomó párnát kapott,de mindig szét szedi.Állandóan cipel valamit a szájában.Az ívóvízét mindig kipacsálja,ezért van egy külön edénye amiben pacsálhat.

Hát röviden :) ennyi.Egyébként nagyon imádni való.

2009. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most lesz hat hónapos a goldenem, egy szuka kutyus. Lévén ebből nagyon bújós és hízelgő és mindenkinek kidobja magát, imádja ha a hasát simogassák. Más kutyákkal nagyon jól kijön, néha kicsit tartózkodó idegen kutyákkal szemben, például a kutyasuliban csak is az emberek közt van, ha épp szünetet tartunk, mert nagyon emberközpontú. El lenne egész nap fekve és aludva, csak mellettünk lehessen. Amúgy nagyon tud pörögni és imádja ha focizok vele. Nem rég kaptam ajándékba frizbit és azt próbálom most ki vele. Szinte minden idegennel elmenne és ha autó ajtót lát kinyílni, már menne és ugrana is be xD. Egyébként nagyon gyors felfogású kutya, és nagyon ravasz. Amióta megtanítottam neki a "Pacsi"-t, azóta ha kajáért hízeleg folyton emelgeti a tappanytyúját:D.
2009. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk egy 8 éves Golden retrieverunk és egy 10 honapos toller terieverunk van. Már ezt írtam itt ma valamilyen kérdéssel kapcsolatban.

Szerintem a retriever fajta a világ legragaszkodobb kutyája,(Az osszes kutyatulajdonos most felkapja a vizet, hogy én ezt a fajtát kiemeltem, de nagyon aranyos egy kis joszág. Csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek az a kutyafajta a legaranyosabb amelyik éppen az ové.

2009. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek de rosszúl írtam a másik kutyafajtának a nevét, az toller retriever, vagy teljes nevén :Nova scotia duck tolling retriever (vagyis o a kacsázo retriever)
2009. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 7 hónapos goldenem van.Az eddigi legokosabb kutyám.Hűséges és kb 5 ismétlés után felfogja a dolgokat.4hónaposan már gond nélkül sétált pórázon,tudta hogy ül,fekszik,gyere ide,pacsit,parancsra ugatást.
2010. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 2 goldim van és hihetetlenül okosak:) iszonyat emberközpontúak és imádják a 2 éves unokaöcsémet is. Nagyon gyorsan tanulnak és mindenki imádja őket:) ugyanakkor ha unatkoznak nagyon rosszak tudnak lenni:)de nem lehet rájuk haragudni
2010. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!