Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek milyen kutyatápok?

Ezek milyen kutyatápok?

Figyelt kérdés
Maxima Grain Free Adult,Ontario Adult Medium,
2014. jan. 3. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami nagy tápok..Az ontario próbál nagyon befutni de ha megnézzuk a tartalmát akkor látni hogy csak a kezdőket tudják megfogni...Akkor már a Brit Caret tanácsolom picivel drágább de szerintem egy kutya megérdemel ennyit..
2014. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A maxima fő összetevője gabona,ennyi pénzt nem ér.Nagy és óriástestű kölyköt etetnék vele,de csak kölyökként.Viszont van ennél olcsóbban is,ilyen minőség.


Az Ontario meglepően jó és az ára is elfogadható.Talán ki is próbálnám.

Bár egyszer azt írja,hogy 60% csirkehús,majd az összetételében ez lecsökken 20% csirkére és 15% májra..De még így is egész jó,és nem olyan drága.

2014. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na másik oldalt is találtam,vicces mert ott teljesen mást írnak az összetevőkre.


A második oldal alapján egész jó tápok.

Mindenesetre a nyers etetésnél még mindig nem jobb.

2014. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
60 százalék huus igen de nem dehidratálva....ez a nem mindegy...nem csak azt kell názni amit a csomagon naggyal feltuntetnek..
2014. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azt néztem volna,akkor nem látom meg,hogy alatta kevesebb van írva jóval ;)


Egyébként összehasonlítva a sima Brit Prémiummal,a Brit viszi a prímet,árban és összetételben is.

2014. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
IGen már látom:)a Brit Care nekem nagyon bevállt szerintem nagyon jó kis táp..
2014. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!