Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivava igazából kinek való?

A csivava igazából kinek való?

Figyelt kérdés

Ha jellemezni kéne az ideális csivava gazdit, milyen lenne?

Próbálok rájönni, milyen kutyám legyen, és tetszik a csivava meg a többi kisebb kutya is, de velük már találkoztam de csivavával csak nagyon rég, kb semmi nem maradt meg a viselkedéséből, meg úgy egyáltalán.


2014. jan. 3. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
olyannak, aki hajlandó kutyaként kezelni (nem ékszerként, kisgyerekként, plüssállatként stb.) ergo megneveli, SZOCIALIZÁLJA: szoktatja kutyákhoz és kisgyerekekhez is, engedi, hogy játsszon nagyobb kutyusokkal is, ha biztonságosnak ítéli. hajlandó sétáltatni, nem gondolja, hogy elég neki a lakás, meg a kézben utazás, hisz olyan apró. röviden ennyi szerintem.
2014. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
MIndenkinek aki szereti a kutyákat:)Ha meglesz tudni fogod hogy mit kell vele tenned:) ha szereted a kutyákat akkor az elején teli vagy kétellyel de utána ő lesz a mindened:)
2014. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
pont erről van szó, hogy ne legyen a mindene. se a szerelme. a kutyája legyen. és persze imádja az ember a kutyáját, de észnél kell lenni, nem jön mindenkinél érzésre a helyes bánásmód.
2014. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj csivavárol van szó nem egy Dogról...csivava nyugodtan lehet a kis kedvence ő nem lesz egy nagy domináns him akitől félni kell..
2014. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
de igen, egy kisgyerek pont retteghet tőle, ha kellőképp elkényeztetett, neveletlen kis dög. a csivava egy KUTYA. akit NEVELNI kell. hihetetlen, hogy rögtön jön egy kedves kis válaszoló és elkezdi a babusgatás vonalat reklámozni, de nem kell, mert baromság. ja és a kutyád boldogabb lesz a következetes, esetenként szigorú neveléstől, mint a rózsaszín szoknyácskától.
2014. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
VAn egy Német juhászom Rotim és egy cane corsom szerinetd rózsaszin szoknyákat rakok bármelyikre is?:Dnem de lehet egy kutyával kedvesen bánni és ugyis tudja hogy nem ő a főnök hiddel:)
2014. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
oké. szerintem cesar millan nem véletlenül mondja, persze nyilván viccből, hogy a csivava a legagresszívebb kutyafajta. egy szóval nem mondtam, hogy nem kedvesen kell nevelni. szerintem minden kutyát kedvesen kell nevelni, de nevelni kell. és mivel a jólnevelt csivava ritka mint a fehér holló, én büszke lennék magamra, ha én lennék a pozitív kivétel, akinek sikerült belőle normális kutyát faragni.
2014. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
heheh hát igen a csivava ha 50 kilósra nőne akkor már sok ember nem élne:)
2014. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyannak, aki nem azt mondja, hogy "a kutya térd fölött kezdődik" de úgy kezeli, mint bármilyen más kutyát.

Én vigyáztam már csivavára, és ugyanúgy sétált velünk naponta 4x, összesen 2-2 és fél órát. Játszott más kutyákkal, nem ugatott meg senkit. A csivava UGYANOLYAN kutya, mint bármelyik, annyi a különbség, hogy őt fölvettem, ha lépcsőn mentünk, vagy buszra szálltunk.

2014. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Következetes gazdinak.A csivava fajtamentésnek vannak nagyon kedves kutyái.Addig nem is gondoltam,hogy jó kezekben a csivava is tud teljesen normális,közvetlen,barátságos kutyaként viselkedni.De tudni kell róla,hogy inkább egy gazdás és könnyen terroristává válhat egy gügyögő gazdi kezėben.
2014. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!