Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a spánielek...

Szerintetek ezek a spánielek megérik az árukat?

Figyelt kérdés

[link]


Szép kutya, jó tenyésztő?



2014. jan. 4. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi csak egy eladó kutya elírtam, de érdekelne mit gondoltok róla meg a szüleíről. Egyszínü kutyát lehet pároztatni többszínűvel? Én úgy tudtam nem.
2014. jan. 4. 14:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Megéri az árát.Nagyon szép.Ha minden igaz amit ír,akkor egy főnyeremény ennyi pénzért.
2014. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,csak a foltosakat nem lehet egyszínűvel.A csoki-fekete,csoki-barna,barna fekete keverhető az egyszínűvel.
2014. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippara ***** válasza:

Előrebocsátom, hogy nem értek se a spancikhoz, se a tenyésztéshez, szóval nyugodtan hurrogjon le, aki okosabb :)


Szerintem - az alapján, amit neten találtam róluk - jó kutyák származnak tőlük, terápiás célra is adnak el kölyköket, szűrések stimmelnek, eredmények jók, szóval ha én cockert szeretnék, abszolút jó ötletnek tűnne innen venni.

2014. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség a kérdés de akkor ennek a szukának lehetnek később többszínű utódjai is?
2014. jan. 4. 14:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarok tenyészteni, van már egy ivartalanított tk-s spánielem. Gondolkodunk mellé egy kutyusban, azért nézelődök, csak én azt hittem egyszínűt egyszínűvel lehet csak pároztatni.
2014. jan. 4. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A black and tan és a chocolate and tan egyszínűnek számít.Ha hobby célra kell akkor miért érdekes?Attól függ mivel van fedeztetve a fekete szuka.Mert a fekete szín domináns,ha a kan is fekete,akkor csak fekete kölykök lesznek.
2014. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hú gyönyörű szép és amit írnak, az elég bizalomgerjesztő. ezért mondom, hogy nem teljesen igaz az, hogy hirdető oldalakon nem lehet normális kutyákat találni.
2014. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!