Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyakaja a legjobb és...

Melyik kutyakaja a legjobb és egyben ajánlott is a Német dognak? 7 hetes a kiskutyánk és még egyenlőre nem tudjuk mit adjunk neki enni, most Royal Canint kap.

Figyelt kérdés
Dognevelők előnyben.
2014. jan. 5. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel óriástestű lesz, én mindenképpen azt tartanám a legfontosabb célnak, hogy a lehető leglassabban fejlődve érje el a végleges méretét, hogy az izületek meg tudjanak erősödni, mielőtt nagy terhelést kapnak. Erre a legjobb egyébként a természetes, húsos etetés (BARF vagy PREY), de ha ehhez nincs kedved, akkor próbálj valami alacsonyabb fehérjetartalmú óriástestűnek való kölyöktápot adni. Az RC-vel nekem az a bajom, hogy az árához képest rengeteg benne a kukorica, a szója, és a csirkefehérje sem a legjobb. Én vagy valamilyen gabonamentes és nem csirkés, inkább vörös húsos tápot (acana, orijen) adnék neki, a magas fehérjetartalom miatt kicsit kiegészítve rizzsel, zöldséggel, vagy mondjuk a Brit Junior sensitive-et, hogy minél kevesebb csirkével, meg egyéb allergénnel találkozzon.
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nagytestű kutyának szerintem nagyon jó táp a josera kids, majd a festivál.
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a bajom vele, mint az RC-vel, de a Josera legalább ár/érték arányban jó, szinte ugyanazért az összetételért.
2014. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
josera kids.
2014. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!