Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat arra, hogy ne ugasson amikor csengetnek?

Figyelt kérdés
11 éves kan törpe uszkár. Elég akaratos és makacs is.

2014. jan. 6. 14:08
 1/10 sippara ***** válasza:
"Csend" parancs következetes alkalmazásával. Felugatja a holtakat is, vagy csak jelzés értékűen vakkant egyet?
2014. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem 11 évesen már elég nehezen fog menni.
2014. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sippara ***** válasza:
11 évesen egy kutya pontosan ugyanúgy tanítható, nevelhető, mint bármely más korban, maximum egy kicsivel hosszabb ideig tart a művelet.
2014. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
felugatja a holtakat is
2014. jan. 6. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyanyám se tanulja már meg az internet-et.
2014. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: 11 évig nem zavart? Szerintem próbálkozz azzal, hogy lecseréled a csengőhangot, már ha van rá mód. Lehet egy másfajta nem irritálná ennyire. Persze zsákbamacska.
2014. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sippara ***** válasza:

Nagyanyád gyaníthatóan nem kutya...


Kérdező, ha esetleg nem ismeri a csend parancsszót, próbálkozhatsz még kannával/flakonnal, amikor rákezd az áriára, nagyon hamar abba fogja hagyni, ha mindig repül a flakon :)

2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sipparánál a pont!


Annyiban árnyalnám a dolgot, hogy ha félénkebb az ebed elég elsőr csak megrecsegtetni a flakont.


Én így szokattam le a kutyám a fölösleges ugatásről pár éve és újra elő kellett vennem, mert a csengő nálunk az, amire némelyik idióta rátenyerel és bizony nem csak a kutya vadul be tőle:)

2014. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen, csak az én kutyám nem ugat felelslegesen, csak amikor csengetnek, ez hetente 3 alkalommal fordul elő maximum és a szomszédot meg ez is zavarja, valószínűleg túl jó füle van... ennek az az előzménye, hogy amikor ideköltöztem minden szombaton hatalmas buli volt az egész házban, azután amikor egyszer az egész lépcsőházban ment a party az udvar pedig tele volt részeg fiatalokkal akik az udvaron hugyoztak meg hangoskodtak és a cigi csikkjeiket meg az én autómon nyomkodták el, akkor kihívtam rájuk a rendőröket, hogy a cigi csikkeket nem biztos hogy az én autómon kéne elnyomni, erre figyelmeztették őket csendháborításért és bírságot helyeztek kilátásba ha lesz még panasz... most meg fennakad ha heti 3 vakkant a kutya... annyira idota egy hülyegyerek, hogy a szemén látszik, hogy hülye... ő orvosira jár én jogra... és neki áll engem kioktatni, hogy mi az a csendháborítás, miközben én pontosan tudom, hogy az mi ő pedig csak itt beszél össze-vissza mint a sebesült katona...
2014. jan. 8. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, jó de erre írtam a flakonos megoldást, használd. Attól még nem lesz betoji a kutyád:)
2014. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!