Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya képes beszédre?

SkyBlack kérdése:

A kutya képes beszédre?

Figyelt kérdés

Helló!

Lehet hülyeségnek hangzik de a kutyáknak nem találtak fel valami olyan kütyüt hogy a nyakára teszem és képes meg érteni az emberi nyelvet és ö is ugyan ugy vissza tud beszélni?

Tényleg ne hari ha hülye kérdés.



2014. jan. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

"Tényleg ne hari ha hülye kérdés."


Ok, semmi gond... Majd legközelebb összeszeded magad, ne add fel!

2014. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Még egy angol mondatot se tud normálisan lefordítani egy fordító magyarra, akkor mégis háram vau-vau-ból milyen lenne? ._. inkább menj és tanulj egy kis matekot ;)
2014. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
amugy meg hogy normális válasz is legyen a világ legokosabb kutyája tud olvasni ...
2014. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A kutya érti a beszédedet minden kütyü nélkül. Te nem érted az ö nyelvét. Na ki a hülye?
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem a beszédet érti hanem a szavak hanglejtését és így tesz különbséget.

Én pl egy kutyát sem láttam még aki a gazdája mellett fekszik, majd a "Blöki, ne haragudj hozd már be az újságot és indítsd már el a mosást 60C°-on." kérésre reagált volna.

2014. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Nem indítja el a mosást 60 fokon, mert előtte ki kell pucolni a szűrőt és arra nem alkalmas a mancsa. :)

Szerintem az újságot sok kutya behozza.

Sajnos a kutyák sokkal több mindent megértenek a mi szavainkból, mint mi az övékből.

Én pl. ma sem tudom, hogy mondják kutyául, hogy séta, de a kutyáim 20 éve csalhatatlanul felismerik ezt a szót.

2014. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mijen jo lenne nem :D nah jo csak viccelek aszért köszi a válaszokat.
2014. jan. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!