Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci juhászkutya mehetne...

Svájci juhászkutya mehetne napi 2.5 óra mozgás ellenében panelba?

Figyelt kérdés
Ebből kb. 1.5 óra lenne az agyi lefárasztás. Hétvégénként szívesen vinném kirándulni, kiállításokra, stb. Hétköznaponként a közeli futtatóba mennénk le bandázni.
2014. jan. 7. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a két nagyséta 2-2 órás lenne, az mindjárt napi 4 óra. én ennél kevesebbel nem vállalnám be.
2014. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha a reggeli (hajnali) séta lenne az egyik nagy, kb. 1.5-2 órás, az jó? Délután meg meglenne a másik.
2014. jan. 7. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nekem jó :D kérdés, hogy a kutyának milyen. nem tudom, nekem nincsenek nagy mozgásigényű kutyáim, juhászosokat kérdezz szerintem valami fórumon.
2014. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodta, nekem munkavonalas nj-m van lakásban. És olyan nap is van, mikor max összesen 1 órát sétál 1 nap. És nem őrül meg. Mert tudja, h most valami közbejött, de sebaj, holnap majd lemozgatják.
2014. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!