Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért öklendezik a kutyám?

Miért öklendezik a kutyám?

Figyelt kérdés
Nem mindennap de mostanában a kutyám megeszi maga alól a szénát, ugyanannyi széna van alatta szinte mint 1 hónapja de egy kicsit mindig megeszik és vagy kikakilja vagy felöklendezi és füvet is próbálna enni de már így télen nem nagyon van és ilyen fehéres nyálkás valamit is kiöklendezik de csak egy kis foltot. Éghet a gyomra azért eszi meg a szénát? Nyáron szokott ilyen lenni a kutyáimmal mikor eszik a füvet... Nem lesz baja a kutyámnak a szénától? És mostanában ha sok száraztápot kap azt is kihányja, mióta kevesebbet adok neki nincs gond és minden maradékot megeszik ugyanolyan étvággyal mint eddig szóval amúgy semmi baja. De ha ég a gyomra mit adjak neki?
2014. jan. 8. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót a gyomrának a mindenféle maradék. Ők nem bírják a fűszeres, sós kajákat, szóval simán lehet attól is baja. A füvet gyomorégés miatt szokták enni, de a szénát/szalmát nem tudom miért. Én a helyedben diétáztatnám egy-két napig (csirkemell, répa plusz rizs, minden főve, répa kicsit összetörve), plusz adnék neki kefírt pár napig, hogy jobb legyen az emésztése.
2014. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valahogy én is így gondoltam.:)
2014. jan. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!