Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegyetek fel 13-14 hetes...

Tegyetek fel 13-14 hetes amstaff kiskutya képeket + magassága és testsúlya?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:51
1 2 3 4
 11/32 sippara ***** válasza:
89%

Az üzenet küldője: lola40

Az üzenet címzettje: sippara

Az elküldés időpontja: ma 19:41

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Tegyetek fel 13-14 hetes amstaff kiskutya képeket + magassága és testsúlya?

""Mikor lesz már az mikor egy törzskönyv nélküli kutyát,is elfogadtok!!" Szerintem egy első osztály második félévébe még beférsz, ha gyorsan.."

Az üzenet témája: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Az üzenet szövege: Gondolom egy vályogvető retek vagy,igy nem is foglalkozom azzal az agyament mondattal amit irtál.Ültesd anyádat az első osztályba!


Na akkor... egyrészt nem tudom, mi benned ez a görcsös és primitív gyűlölet a cigányok iránt, ebből a szögből önelfogadási krízisnek tűnik, keress fel vele egy jó pszichoterapeutát, aki segít szembenézni önmagaddal. Másrészt édesanyámat nem kell visszaültetnem az iskolapadba, mivel mind írásban, mind olvasásban, mind szövegértésben mondhatni "korának megfelelően fejlett". Harmadrészt vegyél vissza a stílusodból, mert rövid úton rossz kedvében találsz valakit, és merő véletlenségből beveri azt a marha nagy arcodat.

2014. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
26%
Üdv mindenkinek.Mielőtt kitörne a háboru,szeretnék visszatérni a kérdéshez.Sok igazság van abban,hogy a szaporitóktól vásárolt kutya sokkal inkább kivan téve a betegségeknek mint az törzskönyvvel vásárolt fajtatársai,mivel a szülöknek az alapvető szürési vizsgálatok nincsennek meg.Mindezekáltal nem nevezném szaporitónak azt a személyt akinek van egy nőstény kutyája ,és egyszer egy évben azt fialtassa.Abban teljes mértékben egyett értek ,aki tehet törzskönyvezett kutyát vásároljon.Ha mégsem ott a menhely,ott is csodálatos kutyák vannak akik ép olyan éhesek a szeretetre mint törzskönyvezett társai.
2014. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 sippara ***** válasza:
83%

"Mindezekáltal nem nevezném szaporitónak azt a személyt akinek van egy nőstény kutyája ,és egyszer egy évben azt fialtassa."


Nagyon örülünk neki, hogy nem neveznéd szaporítónak, akkor esetleg ebben a hatalmas elfogadásban a nyakadba is lehetne venni párat (vagy pár százat) abból a pár EZER kölyökből, akik ilyen IQ-fighter "kölykedzen egyszer a Bodri, mer' a szomszéd Józsi tehenének az orvosa is aszonta, hogy kő" típusú """"gazdák"""", """állattartók""" hibájából kerülnek az utcára, vagy állatvédőkhöz. Imádom, hogy az emberek nagy része egyáltalán nem gondolkodik hosszútávon, az elszomorító pedig az, hogy legtöbbjük egyáltalán nem gondolkozik.

2014. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a képfeltöltést,és szeretnék még ilyen válaszokat kapni,és ha ez a kis stafi a képen 13-14 hetes akkor jó mert az enyém is kb. ilyen,de azért még szeretnék válaszokat a kérdésemre.És mégegyszer köszi a képet
2014. jan. 8. 20:18
 16/32 sippara ***** válasza:
2014. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
18%
Nos!!Köszönöm a kemény kritikát.Volt szerencsém szaporitóhoz.Ott kb 40-50kutya volt összezárva,mind labrador.Azt sem tudták melyik kutyának ki is az apja.....mivel szukák és kanok egy helyen voltak.Jött a kamion és viték tucat számra a kutyákat az ország bármely részére.Szerintem ők a szaporitók.Nekem is van egy nőstény staffim és kölyke is volt már szintén staffordtól,igaz én nem pénzért adtam őket barátoknak stb.Akkor most én is szaporitó vagyok?
2014. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Akiteki ***** válasza:
78%
És bingó! Igen!
2014. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
4%
Hmm!Meglepő és mulatságos:)Mások kritizálása,olyanoktól akinek van egy rózsaszin plus kutyájuk,amelyet este szorongatnak elalvás előttPff BINGÓ:)
2014. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg szaporító vagy!

A kérdező pedig várja meg mi lesz a kutyából ha felnő, mert azt már úgyse tudja befolyásolni akárhány képet is néz meg!

2014. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!