Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azon gondolkodok, hogy vennék...

Azon gondolkodok, hogy vennék egy kan rottweilert. Igazából hobby célra szeretném, szabadidőmben eljárnék vele őrző védő és engedelmességi tanfolyamokra is. Tudnátok segíteni egy jó és megbízható tenyésztőben? Ha lehet tapasztalat alapján.

Figyelt kérdés

Pl mit gondoltok erről?

[link]



2014. jan. 8. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Siroccó kennel a legjobb. Nagyon szépek és egészségesek a kutyáik, az utódok is, és ami a legfontosabb, valódi rottweilereket tenyésztenek, nem ezeket a mai malacképűeket, amelyek semmire se jók.


Persze megválogatják kinek adnak kutyát, ami számomra szintén egy pozitívum.

2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Na meg segítenek a felnevelésben, képzésben is. Az én kutyám már egy éves elmúlt, de a mai napig is szinte napi kapcsolatban vagyok velük, és ha valami problémám van, akkor segítenek.

2014. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vennék, csak a Siroccoból tenném. Gyönyörű, nem malacorrú, jó ösztönű kutyák.
2014. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok egy fiatal kan rottit, akinek keresünk gazdit és gyönyörű szép. 1-2 éves lehet.
2014. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!