Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyádat hányszor teteted?...

Kutyádat hányszor teteted? Házikoszt vagy száraztápot adsz neki vagy konzervet? Vagy keverve? száraztápot beáztatod?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 08:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jan. 10. 08:43
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Két kutyám van, egy standard és egy törpe tacskó. A nagyobbik egyszer kap enni, este, száraz tápot, illetve heti 2-szer főttet (far-hát, vagy sertés húsos csont). A kicsi még kölyök, fél éves, ő kétszer kap, reggel és este, száraz tápot, meg ugye ő is heti 2-szer a főtt húsosat. Ha eléri a 10 hónapos kort, már ő is csak egyszer fog kapni egy nap, este. Persze ha nem számolom, hogy klikkerrel tanulunk, tehát valamennyit nap közben is kapnak, jutalomfalat formájában.
2014. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Firestorm ***** válasza:
100%

OFF:

9-es köszönöm,hogy jelezted,ezt sajnos nem tudtam! :S

2014. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
NYERS HÚS, NYERS ZÖLDSÉG, NYERS GYÜMÖLCS!!!
2014. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám napi egyszer eszik, este, tápot. A másik napi kétszer, reggel és este, szintén tápot. Mellette szoktak kapni húst, gyümölcsöt, zöldséget, halat, meg mindent, amit megehetnek.
2014. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálam napi egyszer kapnak enni. Száraz tápot és nyers marha húst, fele fele arányban.
2014. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem egy berni pásztor kutyusom van... Az én kutyám napközben többször kap meleg ételt(télen). Én mindent szoktam neki adni, de én inkább házi kosztot és száraz tápot szoktam neki adni. De én nem ajánlom az tápot beáztatni. Úgy hogy ha van kutyusod én ajánlom hogy bármit adhatsz neki, mert a kutyusok mindent szeretnek :)
2014. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az enyém nagyjából ugyanazt kapja mint a Firestorm kutyája.
2014. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, én nem is jól írtam, nem fele fele arányban kapnak, hanem 75% nyers marha hús és 25% táp.
2014. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A csak marhahús es táp kombo nem a legjobb. Abba a 25% táp ba nincs annyi kalcium es vitamin amennyi kéne a kutyának. Nézz utána a BARFnak vagy a PREYmodelnek pontosan es tartsd be az ott leirtakat célszerű ezeket sem nagyon keverni. Persze ha akarsz adjál neki tápot mellette is bár szerintem fölösleges, a lenyeg hogy attól mert még adsz egy marek tapot nem lesz minden szükséglete kkielégtíve a kutyának.
2014. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!