Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog vagy Csivava?

Adryenn13 kérdése:

Francia bulldog vagy Csivava?

Figyelt kérdés
Ez a két fajta ami nagyon megtetszett, fotózással foglakozok( természet, kutyakiállítás,kutyás bemutatók, kutyás sportok,Hobbikutyázás) a lényeg hogy kutyás fotós vagyok. És szeretnék egy olyan kutyust ami kicsi, bámikor velemtarthat, más kutyákkal nem agresszív( tudom nevelés kérdése).
2014. jan. 10. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Francia bulldogról nem tudok nyilatkozni, csivavám van.


Az biztos, hogy más kutyákkal jól kijön, sőt macskákkal is. Arra számíts, hogy nagyon következetesen kell nevelni, különben a fejedre nő. Amennyiben tudja, hogy hol a helye a falkában, és jól nevelt kutya, úgy csoda lesz vele az élet. A gazdájáért él-hal.


Az biztos, hogy nagyon kompakt kis eb. Viheted mindenhova. Az enyém jól bírja az autózást, új helyeken nagyon érdeklődő, nézelődik, figyel. :)

2014. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ha a helyedben lennék, a kettő közül a hosszúszőrű csivavát választanám :) imádnivaló kis torzonborz ebek.

Kölyköt szeretnél mindenképp? Mert ha nem akkor akár örökbe is fogadhatsz egyet. Adok pár linket ha érdekel a dolog:


[link]


[link]


De itt tennék egy megjegyzést, hogy az olasz agár is megfelelne szerintem a számodra :) ilyen fajtát pedig nem látsz minden sarkon, nagyon ragaszkodó kutyusok.

http://www.youtube.com/watch?v=gC_TFf2D5N4

2014. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. kölyök kutyust szeretnék, eért örökbefogadni nem tudok. A kis olasz agárral csak az a gond hogy nem lehet kapni csak nennelből és ott pedig horror áron :(
2014. jan. 11. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk mindkettő van, Én nem tudnék a kettő közül választani, de a bulldog egy kicsit nyugodtabb. Ha sokat kell emberek közé vinni a kutyát, hát akkor inkább a bulldog. A csivava nagyon fél mindentől, mindenkitől, mindenre ugat. Mondjuk a miénk még csak 5 hónapos, nemrég kapta meg az utolsó oltását, úgyhogy még szocalizálódnia kell. Sokat visszük emberek és kutyák közé, hogy hamar megszokja és ne féljen mindentől. A bulldoggal könnyebb volt, mondjuk Ő azért nem annyira kicsi. A macskával mindkettő remekül kijön. Azért a csivavával vigyázni kell, mert szeret hisztizni és úgy gondolja sokszor, hogy ez beválik (ami néha előfordul!)és próbálja elérni hogy Ő legyen a falkavezér, és mivel icipici kis édes hajlamos az ember engedni neki. Mindkettő imádni való!
2015. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!